Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Hayatı ve Sanatı Yakından Tanımalarını Sağlıyoruz!

Hayal Gücünün Büyülü Dünyasına Giriyoruz!

Bedeninin farkında, kendini tanıyan, hayal dünyası ve yaratıcılığı gelişmiş, daha mutlu ve özgüvenli çocuklar yetiştiriyor ve geleceğimizi şekillendiriyoruz!

Çocuklarınızın kendini rahatça ifade edebilmesini, çevresiyle sağlıklı iletişim kurabilmesini, sorumluluk bilinciyle hareket etmesini ve sosyal bireyler olmasını ister misiniz? Bale Akademi 7-9 yaş yaratıcı drama kursu ile çocuklarınızı hayata hazırlıyor, yeteneklerini açığa çıkarıyor ve keyifli vakitler geçirmelerini sağlıyor.

7-9 yaş yaratıcı drama kursu programı çocukların kendilerini ve yeteneklerini fark etmeleri, yaşıtları ile ortak paylaşımda bulunmalar ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre 7-9 yaş yaratıcı drama kursu çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklerken ders başarılarını arttırıyor, iletişim kabiliyetlerini güçlendiriyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
30 Hafta 60 Saat
Kontenjan
12 kişi

MEB Onaylı 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 30 hafta 60 saatlik çocuklar için yaratıcı drama kursu programımızla çocuklarınıza yaratıcı drama teknikleriyle daha mutlu bireyler olmanın yolunu göstereceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Bale Akademi

Çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuklar için yaratıcı drama kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimleri alsın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, drama ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden çocuklar için yaratıcı drama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı 7-9 yaş yaratıcı drama kursu sertifika.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden yaratıcı drama eğitimi alarak suça ortak olmayın

Görsel ALT Başlığı

Çocuğunuzun Yeteneklerini Fark Etmesini Sağlayın!

Çocuklarınızın hayata farklı pencerelerden bakmasını ve yeteneklerini keşfetmesini istiyorsanız 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi ile tanışmasını sağlayın!

Çekingen ve sessiz çocukların kendilerini ifade etmeyi öğrenebilmesi, hareketli ve taklit yeteneğine sahip çocukların kendini geliştirebilmesi ya da yaratıcı dramayı merak eden çocuklarımızın bu sanatla tanışması için özel olarak hazırladığımız yaratıcı drama eğitimi programı ile çocuklarınızın hayata sanat çerçevesinden bakmalarını sağlayın!

Özgüveni yüksek ve kendini rahatça ifade edebilen çocuklar her alanda başarıyı yakalıyor!

Yeteneklerini Keşfeden Çocuklar Hayata Daha Mutlu Bakıyor!

Bedenini tanıyan, yeteneklerinin farkında olan ve kendini geliştirmeye çalışan çocuklar, daha neşeli ve pozitif oluyor!

Erken yaşlarda yaratıcı drama eğitimi ile tanışan çocuklar; doğaçlama yapma, rol oynama gibi konularda kendilerini geliştirerek geleceğin başarılı yaratıcı drama sanatçıları olmak için ilk adımlarını atıyor! Kendilerini keşfeden çocuklar, sanatsal bakış açısı kazanarak hayatın olumsuz taraflarına odaklanmak yerine daha canlı ve renkli yönlerine odaklanarak mutluluğun kapılarını aralıyor!

7-9 yaş yaratıcı drama derslerinde çocuklarınız bir karakteri canlandırırken adeta yaşıyor ve farklı ruh halleri ile tanışarak empati yeteneklerini geliştiriyor!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Yaratıcı ve Üretken Nesiller Yetiştiriyoruz!

7-9 yaş yaratıcı drama kursu ile öğrencilerimiz okul, aile, arkadaş ortamında kendini ifade etmekten çekinmeyen ve sağlıklı iletişim kurabilen kişiler olarak yer alacak!

Çocuklarınız girdiği her ortamda kendine güveni ve ifade becerileri ile göz doldururken yaşıtları arasında fark yaratacak! Yaratıcılığı artan ve yeni fikirler ile kendini sürekli geliştiren çocuklar sanatsever bireyler olarak geleceğe ışık olacaklar! Bale Akademi olarak, çocuğunuzun yeteneklerine ve isteklerine 7-9 yaş yaratıcı drama kursu programı hazırladık! Çocuğunuzun hayallerine giden yolda yanında olmak istiyorsanız Bale Akademi’ye gelin, kaliteli eğitim programımız ile tanışın!

7-9 yaş yaratıcı drama eğitimlerimizle çocuklarınız hem özgüven kazanacak hem de toplum kurallarını benimseyecek!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir 7-9 yaş yaratıcı drama kursu programıdır.

Bugüne kadar 250’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuklar için yaratıcı drama eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak için 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi aldırmak isteyin, ister yeteneklerini keşfetmek için eğitim aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve çocuklar için yaratıcı drama eğitimi merkezlerinin programlarını değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuklar için yaratıcı drama eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir 7-9 yaş yaratıcı drama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve 7-9 yaş yaratıcı drama kursu programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuklar için yaratıcı drama eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuklar İçin Yaratıcı Drama Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, yaratıcı drama uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

7-9 yaş yaratıcı drama kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde çocuklar için yaratıcı drama eğitimlerini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Yaratıcı drama en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi sahne sanatlarında uzmanlaştıracak eğitim sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları bale ve farklı dans eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuklar için yaratıcı drama eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Kariyer Koçluğu

7-9 yaş yaratıcı drama kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize kariyer fırsatları yaratıyoruz.

7-9 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizden yetenekli olanlar için tiyatro ve sinema oyuncu seçmeleri, bale resitalleri ve dans gösterileri, reklam ve dizi projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Ailelerinin bilgisi dahilinde kariyerlerine başlama fırsatı veriyoruz.

Çocuklarınızın Türkiye’nin önde gelen yönetmenleri, yapımcıları, kanalları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız yeteneklerini yönlendirmeye hemen başlamalısınız…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Yaratıcı drama ve oyunculuk alanında ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuklar için yaratıcı drama eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

7-9 yaş yaratıcı drama kursu ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için yaratıcı drama eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınız yalnız, özgüvensiz ve asosyal mi olmaya başladılar?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Yaratıcı drama ile fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

Görsel ALT Başlığı

250+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize yaratıcı drama tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklara yaratıcı drama kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yaratıcı drama eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuk yaratıcı drama eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

160+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Çocuklar için yaratıcı drama eğitimi programımızı alan 160’dan fazla öğrencimiz, kendilerini farklı alanlarda da geliştirdiler.

Çocuklar için yaratıcı drama eğitimi ve destekleyici kurslarımızı bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize tiyatro, dans, müzik ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Bale Akademi olarak çocuklar için yaratıcı drama eğitimi sürecinde ve sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken bizler de onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; yaratıcı drama duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir 7-9 yaş yaratıcı drama kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuklar için yaratıcı drama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak yaratıcı drama dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi yaratıcı drama sanatçılarından kursiyerlerimizin sahne performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

7- 9 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin sahne performansları, rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta yaratıcı drama sanatçılarından aldığımız eleştirilerle eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da gelecekte başarılı isimler arasında yer almaları için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, yaratıcı drama koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik 7-9 yaş yaratıcı drama kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan yaratıcı drama tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

7 – 9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuklarına 7-9 yaş yaratıcı drama kursu sonrasında hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız veli ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

7 – 9 Yaş Yaratıcı Drama Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

7 – 9 yaş yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile yaratıcı drama ve sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuklar için yaratıcı drama kursu programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre çocuklara yaratıcı drama eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi yaratıcı drama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek eğitimler hazırlıyor, yaratıcı drama kursu sonrası kariyer danışmanlığı yaparak başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Yeteneğinin Farkında, Özgüvenli ve Sosyal, Geleceğe Mutlu Bakan Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuklar için yaratıcı drama kursu belirleyerek hayatlarına yön verelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik çocuk yaratıcı drama eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Geleceklerine Işık Tutalım!

Uygulamalı ve eğlenceli çocuk drama kursu ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Çocuklar için yaratıcı drama eğitimleri ile saklı kalmış yetenekleri açığa çıkarıyor, geleceğin başarılı oyuncularını ve sahne sanatı uzmanlarını yetiştiriyoruz. Çocuklarınızı görmezden gelmeyin…

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 7-9 yaş yaratıcı drama kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi 7-9 yaş yaratıcı drama kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

7-9 yaş yaratıcı drama kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

7-9 yaş yaratıcı drama kursu ve dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi çocuklar için yaratıcı drama eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

7-9 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

250+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için yaratıcı drama kursu ile yeteneklerini ve ilgilerini fark eden binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

269

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.345 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80