Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu

Çocuklarınızın Dans Tutkusunu Balenin Zarafetiyle Birleştirin!

Geleceğin Başarılı Balerin ya da Baletleri Bale Akademi’de Yetişir!

Minik balerin ve baletler yetiştiriyoruz! Çocuklarımıza dans etmeyi sevdiriyor, estetik duruş kazandırıyor, sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunuyoruz.

Çocuklarının müzik kulağını geliştirmek, esneklik ve hareket kabiliyetlerini arttırmak, sosyalleşmelerini ve sorumluluk bilinci edinmelerini sağlamak isteyen aileler, çocuklarınıza özel, Avrupa standartlarında bir bale eğitim programı hazırladık. Beden keşfi ve doğru postürden esnekliğe, dengeden koordinasyona, bale tekniklerinden doğaçlama becerilerine kadar keyifli bir ortamda sanatsal bakış açısı kazanacakları bir eğitim veriyoruz.

4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu programını, çocuklarına faydalı hobi kazandırmak ve yeteneklerini keşfetmek, dans etme becerilerini geliştirmek isteyen ailelere yol göstermek, çocuklarımıza dansı sevdirmek için özel olarak hazırladık.

Araştırmalara göre çocuk dans eğitimi çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklerken yaratıcılıklarını arttırıyor, iletişim kabiliyetlerini güçlendiriyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Başlangıç Seviye
Süre
32 Hafta 128 Saat
Kontenjan
12 kişi

Çocuklar İçin Bale Kursu Programı

Bugüne kadar 2500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 32 hafta 128 saatlik bale eğitimi programımızla çocuklarınıza dans etmenin keyifli yollarını öğreteceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Bale Kursu Bale Akademi

Çocuğunuzun baleye ve dans dünyasına erken yaşta adım atmasına, yeteneklerini keşfedip geleceğini şekillendirmesine, kendisini bale ile ifade edebilmesine, müzik ve ritim duygusunun gelişmesine fırsat verin! Uluslararası standartlarda bale eğitimlerimiz ile Türkiye’nin en güncel bale kursu programlarıyla çocuğunuzun öğrenme hızına ve yeteneğine göre fark yaratan bale eğitimini alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Konservatuvar mezunu, sahne tecrübesi olan, yıllardır yetiştirdikleri başarılı öğrencileri ile kendisini kanıtlamış eğitmenlerden bale eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

Çocuğunuzun dans yolculuğunda referansı olacak, bale eğitimi aldığını belgeleyen, eğim hayatına katkısı olacak MEB onaylı 4 - 5 yaş hazırlık bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimi alarak suça ortak olmayın

Görsel ALT Başlığı

Çocuklarınız Bale İle Büyüsün!

Çocuklarınızın her alanda başarıyı yakalamasını ve sosyalleşmesini istiyorsanız küçük bir adım atarak hayatlarına güzel bir dokunuş yapın!

Çocuklarınızın bedenlerini keşfetmesini ve hayatı daha kolay öğrenmesini bale eğitimi ile sağlamak çok kolay! Miniklerimiz bale ile enerjilerini atıp, vücutlarını tanıyacak ve erken yaşta aldığı bale eğitimi ile geleceğin başarılı bale dansçıları olarak hayata atılacaklar!

4 - 5 yaş hazırlık seviye bale eğitimleri ile hayata hazırlanırken yanlarında oluyor, sosyalleşmelerini sağlıyor ve yeteneklerini açığa çıkarıyoruz!

Bale Tutkusunu Ailenizde Hissedin!

Çocuklarınız dansın canlı ve renkli dünyasına adım atarken neşeleri ile sizleri de mutlu edecek! Heyecanlarına ortak olun!

4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu ile iletişim becerileri gelişmiş, kendini ifade edebilen, özgüveni yüksek bireyler yetiştirirken aynı zamanda doğru duruş ve hareket kabiliyeti kazandırarak fiziksel gelişimlerine katkıda bulunuyoruz! Keyif dolu bale maceramızda çocuklarımız hem eğleniyor hem de zihinsel ve bedensel sağlığını koruyor!

Çocuklarımız aile, okul ve sosyal hayatında daha başarılı olacak, onlar başarılı oldukça anne ve babaları olarak sizler de çok mutlu olacaksınız!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Çocuklarınızın Hayatına Hareket Katın!

Çevresiyle uyum içinde yaşayan, dansın özgür ruhu ile kendini ifade eden, okul ve sosyal yaşamında başarıyı yakalayan çocuklar yetiştiriyoruz!

Bale eğitimi ile çocuklarımıza bale sevgisi aşılıyor ve hobi olarak dans etmek isteyen çocuklarımız için yeteneklerine yönelik öneriler, ilerleyen zamanlarda balede profesyonelleşmek isteyen çocuklarımız için ise alanında uzman eğitmenlerimizle kariyer hedeflerine yön verecek fikirler veriyoruz. Çocuklarınızın yetenek ve ihtiyaçlarına göre şekillenen 4-5 yaş hazırlık bale kurs programımız ile tanışmanın tam sırası!

Mutluluğun sırrı dans eden çocuklarda saklı! İster yalnızca dans etmek istesinler ister kariyer hedeflesinler 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu ile diledikleri eğitime kavuşacaklar!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 2500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz 4-5 yaş hazırlık bale eğitim programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, bale aksesuarlarının yeterliliğine, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı çocuğunuzun bale eğitimi almasını isteyin, isterseniz başarılı bir dansçı olmasını amaçlayın, dünyanın en iyi bale okullarının programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle, çocuğunuzun yaş grubuna uygun eğitimler alabilirsiniz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı bale kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir bale kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bale dersleri veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve bale eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve bale gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

4 - 5 yaş hazırlık bale kursları için ders anlatımlarımızı son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde bale eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen yaparak ve yaşayarak öğrenme metoduyla işliyoruz. Koreografi çalışmaları ve yıl sonu gösterileriyle öğrenilenlerin pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri bale eğitim sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Danışmanlığı

Minik dansçılarımızın yeteneklerini keşfederken onları yaş gruplarına göre bale eğitimlerine yönlendiriyor, başarılı balerin ya da balet olmalarını sağlıyoruz.

Çocuklarına dans sevgisi aşılamak, yeteneklerinin yönlendirilmesini sağlayarak geleceklerine katkıda bulunmak isteyen ailelere eğitim danışmanlığı yapıyoruz. Ayrıca 4 - 5 yaş bale kursu süresince başarılı ve yetenekli olan öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini analiz ederek, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri sahneye erkenden adım atmalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Bale Akademi’den mezun etmiyoruz!

Kariyer Koçluğu

Minik dansçılarımızı amatörlükten profesyonelliğe taşıyan eğitimimiz ile gelecekteki kariyer planlarına baleyi de dahil ediyoruz.

4 - 5 yaş bale kursu öğrencilerimizden yetenekli olanlar için bale topluluğu ve dans ekibi seçmeleri, reklam ve klip projeleri, bale resitalleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Ailelerin bilgisi dahilinde kariyerlerine başlama fırsatı veriyoruz.

Çocuklarımızın Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız yeteneklerini yönlendirmeye hemen başlamalısınız…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel balerin ya da balet olarak dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Bale eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol gösterici olmaya devam ediyor, yeteneklerini değerlendirerek büyük adımlar atmalarını sağlıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınızın dansa yeteneği olup olmadığını görmek mi istiyorsunuz?

Hayallerine Ulaşmaları İçin Adım Atın!

Alanında uzman eğitmenlerden kaliteli bir bale eğitimi alarak çocuklarınızın hayallerini gerçekleştirin.

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu ile fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

Görsel ALT Başlığı

2500+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize balenin teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı bale kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel bale hazırlık kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bale eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

170+ Yetenekli Akademi Yıldızı

4 - 5 yaş bale eğitimi alan 170’den fazla öğrencimiz ileri bale eğitimleri ile yeteneklerini şekillendirerek kariyer basamaklarını çıktılar.

4 – 5 yaş hazırlık seviye bale kursunu tamamlayan öğrencilerimiz 6 – 12 yaş seviyeli bale kursu, 13 – 18 yaş ileri seviye bale kursu programlarına katılarak bale dansında ilerlemeye devam ediyor, zarafet, yaratıcı drama, müzik ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler alıyorlar. Başarılı bir geleceğe sahip olmak için çok çalışıyor ve Türkiye’nin en iyi dansçıları arasına adlarını yazdırıyorlar.

Bale Akademi olarak bale eğitimi sürecinde ve sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Bale Eğitimleri

Her yaş grubuna özel; çocuk, genç ve yetişkin bale eğitimlerimizle geleceğin başarılı balerin ve baletlerini yetişiyoruz!

Çocuklarının yeteneklerine uygun dans eğitimi almasını isteyen aileler, bale tutkusunu yıllardır erteleyen yetişkinler, sahne tekniğini geliştirmek isteyen balerin ve baletler için bale eğitimleri, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Hayallerinizi gerçekleştirmeyi ertelemeden hemen size en uygun bale eğitimi programına kayıt olun ve içinizdeki cevherle tanışın!

Sosyal Etkinlikler

Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Miniklerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı geziler, aktiviteler ve çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Çocukları bale eğitiminin yanı sıra bu eğlenceli ortam ile sosyal becerilerini geliştirip kendine güvenen ve dansta başarılı bireyler haline getiriyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de çocuğunuzu Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece bale eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans workshopları ve farklı sanat dallarından etkinlikler düzenleyerek minik dansçılarımızın sanata olan ilgisini canlı tutuyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar çocuklarınızın ihtiyacı olan her şeyi düşünüyoruz.

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi balerin ve baletlerinden minik dansçılarımızın sahne performanslarına ve koreografilerine yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

4-5 yaş hazırlık seviye bale kursu öğrencilerimizin sahne çalışmaları, uygulamalı dersleri ve eğitim sürecinde yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak yeteneklerini açığa çıkarıyoruz.

Ünlü balerin ve baletlerden aldığımız önerilerle eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da geleceğin başarılı balerin ya da baletleri olmaları için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Alanında uzman dansçılarımızı sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik eğitimler düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, bale resitalleriyle izleyenleri büyülemiş, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş dansçılardan balenin tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını baleye ve sanata adamış ünlü bale eğitmenlerimizden çocuklarımız için hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı

Çocuklar İçin Dans Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

4-5 Yaş Bale Hazırlık Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuklarına 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu sonrasında hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız ailelerin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

4-5 Yaş Bale Hazırlık Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

4-5 yaş bale hazırlık sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, çocuklarınız sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alsın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuklar için bale sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Bale eğitim materyalleri ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, yılsonu gösteriler ve bale resitalleri, bale kursu sonrası kariyer danışmanlığı ile bale sanatına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun bale eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan 4-5 yaş bale hazırlık eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarınızı doğru eğitimlere yönlendirmek ve kurs programlarından yüksek verim almalarını sağlamak için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

4-5 yaş bale hazırlık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Yeteneğinin Farkında, Özgüvenli ve Sosyal, Geleceğe Mutlu Bakan Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun bale eğitim planını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik bale kursları belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Geleceklerine Işık Tutalım!

Uygulamalı ve eğlenceli bale eğitimi ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini bale eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak 4-5 yaş bale hazırlık eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 4-5 yaş bale hazırlık kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 4-5 yaş bale hazırlık kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun bale eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Bale kurslarımızda yaş gruplarına göre sınıflar oluşturulmaktadır. Sınıflarımız; 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu ve Konservatuvara Hazırlık Kursu sınıfları olarak ayrılmaktadır.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

4-5 yaş bale hazırlık kursumuzu ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

4-5 bale hazırlık seviye kursu alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi bale hazırlık kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

4-5 bale hazırlık seviye kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

+2500

Mezun Öğrenci

Bale eğitimi alan, sahne deneyimi kazanan binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.459

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu kursu toplam 7 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80