Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğitmenler

Alanında Uzman Bale Eğitmenleri

Her biri alanında uzman, baleye gönül vermiş, bale resitalleri ve dans gösterilerinde adından söz ettirmiş başarılı bale dansçıları tek çatı altında! Çocuk bale, yetişkin bale, konservatuara hazırlık gibi hem yaş hem beklentilerinize yönelik bale kursları alanında deneyimli, uluslararası standartlarda eğitim veren, Türkiye’nin en iyi eğitmenlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Eğitim Planınızı Danışmanlarımızla Yapın

Bale Akademi Egitmenleri 2

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, baleye gönül vermiş, ülkemizi yurt içi ve yurt dışında başarıyla temsil eden deneyimli balerin ve baletler, bale eğitmenleri ve koreograflar tek çatı altında!

Mini bale, bale hazırlık, temel bale, klasik bale, konservatuvara hazırlık, yetişkinler için bale ve modern dans eğitimlerinde uzman, ünlü bale gösterilerinde balerin ve balet olarak sahne almış, alanının en ünlü ve deneyimli isimlerinden olan bale eğitmenleriyle deneyim, başarı ve eğlencenin birleştiği bale eğitimleri veriyoruz.

Bale ve dans dünyasının yıldızları arasında yer almak ve yeteneklerinize yön vermek istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın.

Öğrenci Yorumları

Uygulama Ağırlıklı Ders Anlatımı

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve bale gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış sınıflarımızda, eğitimlerimizi teorik anlatımdan uzaklaştırarak tamamen uygulamaya döken, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan ders anlatımımızla öğretiyoruz. Öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyoruz.

Alanında uzman eğitmenlerimiz; uygulamalı ders anlatımlarıyla, grubun öğrenme hızına ve dinamiğine göre modern teknikler kullanıyorlar.

Akademiden Fotoğraflar
Uygulamali Bale Egitimleri
Bale Dersleri 63

Sahne Çalışmaları ve Değerlendirme

Dans eğitimi alan öğrencilerimizle işlenen konuları pekiştirecek dans gösterileri sergiliyor, bale resitalleri yapıyor ve gösterilerimizi sevdiklerimizle paylaşıyoruz!

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemiyle teorik bilginin yanı sıra eğitim programlarımızı uygulamalı sahne çalışmalarıyla birleştirerek öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağlıyor ve konservatuar sınavlarında yüksek başarı elde ediyoruz. Kurumsal eğitimlerde ve grup çalışmalarımızda öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerine imkan tanıyoruz.

Ders sonlarında öğrendiğimiz koreografileri bir sonraki hafta sahneliyor, uyguluyor; öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, tartışıyor, kendimizi geliştiriyor ve konu tekrarları yapıyoruz. Unutmayın, dans etmek dans pistine çıkmadan öğrenilmez!

Eğitimden Fotoğraflar

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Bale yapmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin, Sahneye Çıkın!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu ile dans sahnesinin büyüleyici dünyasına adım atın!

Kendi Hikayenizi Yazın, Yıldız Gibi Parlayın!

Yaşama ve sanata kendi sahnenizden bakın, dans edin, eğlenin, öğrenin! Hayalinizi gerçeğe dönüştürün!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Bale dersliklerimiz minimum 7, maksimum 12 kişilik sınıflardan oluşmaktadır. İsteyen kursiyerlerimize özel bale dersleri vererek bire bir ders imkanı sunuyoruz.

Bale kurslarımız için yaş sınırı bulunmamaktadır. Sınıflarımız çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere ayrılmaktadır. Grup veya özel bale eğitimlerimize kayıt yaptırabilirsiniz.

Eğitim Planını Yap!

Bale Akademi Iletisim 154
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80