Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Bale Akademi
Bakırköy/İstanbul
Kartaltepe Mah. Alpay İzer Sok. No: 4B/1 - Bakırköy/İstanbul

Eğitim Planınızı Danışmanlarımızla Yapın!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi genel merkezimiz ve eğitim binamız Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Bakırköy Bale Akademi kurs merkezimiz İncirli Metrobüs durağına 7 dakika, Bakırköy metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesindedir. İncirli E-5 otobüs ve dolmuş duraklarına da 5 dakikalık yürüme mesafesi bulunan kursumuza metrobüs, metro, otobüs ve dolmuş gibi toplu taşıma araçlarıyla rahatça gelebilirsiniz. Kişisel aracı ile gelecek olan öğrencilerimiz için otopark imkanımız vardır.

Türkiye’nin farklı illerinden ya da yurtdışından eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliğiyle uçak ve otobüs bileti, havalimanı/otogar ve gar transferi, otel rezervasyon ve konaklama ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İstanbul’daki kurs merkezimize gelemeyecek olanlar ise online kurslarımızdan yararlanarak ev ve iş ortamlarında eğitim alabilirler. WhatsApp, Facetime, Zoom ya da Skype gibi görüntülü iletişim seçenekleriyle bale ve diğer dans türlerinde kişisel ve mesleki gelişim kursu imkanı sağlamaktayız.

Eğitim danışmanlarımızdan randevu almak için web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bizleri arayabilir, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun gün ve saatte randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Yetişkin bale kursu, mini bale kursu, konservatuvara hazırlık bale kursu ve diğer branşlardaki kurslarımız için kaydınızı telefonda ya da kurumumuza gelerek yaptırabilirsiniz. Web sitemizdeki iletişim bilgilerinden yararlanarak eğitim danışmanlarımıza ulaşabilir, kayıt randevunuzun gün ve saatini planlayabilirsiniz. Telefonda kayıt yaptırmak isterseniz eğitim danışmanlarımızın talep edeceği kişisel bilgilerinizi iletmeniz, kurs ücretini havale/EFT ya da kredi kartı yoluyla ödemeniz gerekmektedir.

Elbette. www.baleakademi.com.tr web sitemizden kayıt yaptırmak istediğiniz eğitimin sayfasına gelerek “Hemen Kayıt Ol” butonuna tıklayın. Online Kayıt sayfasında sizden istenen bilgileri ilgili yerlere yazdıktan sonra Ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödemenizi havale/EFT ya da kredi kartıyla yaparak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Online kayıt yaptırabilmeniz için web sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye Ol sayfamızdan yararlanarak sitemizde kullanıcı profili oluşturabilirsiniz.

Elbette. Telefonda kayıt yaptırmak isterseniz eğitim danışmanlarımızın talep edeceği ad - soyad, doğum tarihi, adres ve telefon gibi kişisel bilgilerinizi iletmeniz, kurs ücretini havale/EFT ya da kredi kartı yoluyla ödemeniz gerekmektedir. Havale/EFT yapmak isterseniz banka hesap numaramıza kurs ücretinin tamamını yatırıp dekontu whatsapp veya info@baleakademi.com.tr mail adresi üzerinden eğitim danışmanımıza göndermelisiniz. Kredi kartıyla ödeme yapacaksanız telefonunuza gönderilen linke tıklayarak ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Öğrenci Yorumlarına Göz At!

Bale Akademi Iletisim 29
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80