Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bale Akademi

Hakkımızda

Bale Akademi, Girişimci Eğitmen Fotoğraf Sanatçısı Orhan Gürbüz tarafından 2008 yılında kurulmuştur.

Alanında uzman ve deneyimli bale eğitmenleri ve dans hocaları, yurt içi ve yurt dışında tanınmış koreograflar, Türkiye’nin dört bir yanında sahne performansı sergilemiş sanatçılar, dansçılar, eğitim danışmanları, akademisyenler, iletişim uzmanları, sanat yönetmenleri, kariyer ve imaj koçları ile geniş bir sanat ekibinden oluşan kadroyla Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 40’tan fazla branşta dans kursları, mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vermekteyiz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, öğrenme hızları, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktalarını göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş bir program hazırlamaktayız.

Meb Ruhsatli Bale Kursu

İçindeki yeteneği keşfet! Hemen kayıt ol!

15+

Yıllık Deneyim

Bale eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi bale kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

9500+

Mezun Öğrenci

Bale ve dans ile ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Bale Kurslari 62

Vizyon

Yaşam boyu öğrenme odaklı ve eğitimdeki öncülüğüyle toplumsal ve sanatsal gelişime yön veren uluslararası bir eğitim kurumu olmak vizyonumuzdur.

Bale Akademi olarak bilimsel eğitim yöntemlerinin ışığında ve güncel eğitim teknolojilerini kullanarak, öğrencilerinin eğlenerek öğrenmesine, dünya standartlarını yakından takip ederek öğrencilerine her zaman günceli sunan, sanatsal ve kültürel faaliyetlerle daha iyi bir geleceğin şekillenmesine katkıda bulunan prestijli ve öncü bir akademi olmaya devam etmek önceliğimizdir.

Her biri alanında uzman, sanata gönül vermiş ve sanat dallarının gelişmesine katkıda bulunmuş tecrübeli eğitim kadromuzla dans tutkusunu gelecek nesillere aktarmak, güven duyulan bir kurum olarak hayata ve insanlığa değer katmak arzumuzdur.

Misyon

Misyonumuz; sanata saygının temel değer olarak kabul edildiği, verimli, yaratıcı ve akademik bir paylaşım ortamında, çağdaş eğitim yöntemleriyle ülkemizin başarılı sanatçılarını yetiştirmektir.

Sanata gönül vermiş bireyleri geleneksel ve çağdaş değerlerle yoğurarak, bilgili, entelektüel birikimi yüksek, yaratıcı ve eleştirel düşünen, hayata daha özgür bakan, kendini sürekli geliştiren, özgüveni yüksek, hobilerinden zevk almalarını sağlayarak dans dünyasının nitelikli ve başarılı isimlerini ülkemize kazandırmak amacımızdır.

Öğrencilerimizi mesleki bilgi ve becerilerini dünyanın her yerinde kullanabilecekleri şekilde profesyonel hayata hazırlayarak ülkemizi dünyada temsil eden bir eğitim kurumu olmak hedefimizdir.

Bale Egitimi 54
Bale Akademi Bale Kursu 1

Değerler

Eğitim felsefemizle standartlardan ve taklitten uzak, geçmişin bilgi birikimi ile geleceğin eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak öğrencilerimize ışık oluyoruz.

Eğitim içeriklerinde bireysel farklılıklar odaklı, programlarımızda sürdürülebilirlik, sistemde yenilikçilik ve öncülük, öğrenci memnuniyetinde güvenirlik en önemli değerlerimizdir. Aklın ve bilimin ışığında, sürekli öğrenen ve gelişen bir kurum olarak özverili ve çözüm odaklı kadromuzla yaşatmaya devam ediyoruz.

Öğrencinin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek, öz güveni yüksek, nitelikli ve donanımlı, özgür düşünen sanatçılar yetiştirmek için canla başla çalışıyoruz.

20’den Fazla Uzman Eğitmen

Her biri alanında uzman, baleye gönül vermiş, ülkemizi yurt içi ve yurt dışında başarıyla temsil eden deneyimli balerin ve baletler, bale eğitmenleri ve koreograflar tek çatı altında!

Mini bale, bale hazırlık, temel bale, klasik bale, konservatuvara hazırlık, yetişkinler için bale ve modern dans eğitimlerinde uzman, ünlü bale gösterilerinde balerin ve balet olarak sahne almış, alanının en ünlü ve deneyimli isimlerinden olan bale eğitmenleriyle deneyim, başarı ve eğlencenin birleştiği bale eğitimleri veriyoruz.

Bale ve dans dünyasının yıldızları arasında yer almak ve yeteneklerinize yön vermek istiyorsanız doğru eğitmenlerle doğru adımları atın.

Bale Akademi Egitmenleri 1
Bale Ve Dans Egitimleri 40

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Her yaş grubuna özel; çocuk, genç ve yetişkin bale eğitimlerimizle geleceğin başarılı balerin ve baletlerini yetişiyoruz!

Çocuklarının dans kariyeri için en doğru eğitimin nerede verildiğini düşünen aileler, içindeki bale ruhunu dışarı yansıtıp sahnede bir yıldız gibi parlamayı hedefleyenler, bale macerasına başlamak için yaşının uygun olmadığını düşünenler, konservatuvar sınavlarında başarılı olarak hayalindeki okula adım atmayı hedefleyenler için Bale Akademi olarak her yaşa özel bale eğitimleri hazırladık!

Haydi, siz de vakit kaybetmeden çocuklarınız ya da kendiniz için en uygun bale eğitimini seçin, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

1700 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günde bu yana Türkiye’den ve dünyanın her yerinden misafir ettiğimiz öğrencilerimizle balenin tekniğini ve eğlenceli yanlarını aktardık.

Donanımlı eğitim merkezimiz, uzman ve ödüllü eğitmen kadromuz, ferah sınıflarımız, dans gösterilerimiz, Avrupa standartlarında sahne çalışmaları ile pekiştirilen eğitim programımız, resital ve workshop etkinliklerimiz gibi ayrıcalıklı hizmetlerimize ek olarak güler yüzüyle motivasyonunuzu arttıracak eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle sizleri samimi ve içten bir ortama davet ediyoruz.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek bale eğitimleri arıyorsanız Bale Akademi'nin binlerce mutlu öğrencisi arasına katılmanızın zamanıdır!

Bale Egitimleri 55
Bale Dersleri 61

Eğitim Markalarımız

Nitelikli iş gücü yetiştirerek ülke değerlerine katkıda bulunmak, kendine güvenen, sanatsal bilinç kazanmış, yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için 20 eğitim markasını hayata geçirdik.

Hobi ve Mesleki Gelişim alanında Sanat Akademi, Foto Life Akademi, Sinema Akademi, Dans Akademi, Bale Akademi, Müzik Akademi, Resim Akademi ve Model Akademi; Kişisel Gelişim ve Kariyer Kursları olarak Kariyer Home, İmaj Akademi, SEO Akademi, Web Akademi ve Dil Akademi ile ülke gelişimine katkıda bulunan, kültürel değerlere önem veren, analitik düşünen, mükemmeliyet kültürünü benimsemiş, alanında yetkin ve yenilikçi isimleri ülkemize kazandırıyoruz.

150’den fazla branş eğitimimizle hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen her yaştan öğrencimize kariyer fırsatları yaratıyor, kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Bale Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, çocuk ve yetişkin bale kursları ile zarafet, beden dili, yaratıcı drama, kulak eğitimi ve ritim atölyesi, beden perküsyon kursu gibi destekleyici eğitimlerimizi, bale resitallerimizi, yarışmalarımızı ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Bale Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük bale ailesine siz de katılın! Bale Akademi’yi başarılı kılan şey; bale tutkunu binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır!

Bale Akademi Tv Programlari

TV Programları

Bale Akademi TV ekranlarında! Türkiye’nin en çok izlenen TV kanallarına konuk olarak akademimizden bahsettik.

Bale Akademi Gazete Haberleri

Gazete Haberleri

Eğitim metodumuz, ünlü eğitmenlerimiz, dans gösterilerimiz ve öğrencilerimizin başarılarıyla gazetelerde yer aldık.

Bale Akademi Dergi Roportajlari

Dergi Röportajları

Bale ile ilgili yazılarımız, duayenlerle söyleşilerimiz, düzenlediğimiz dans organizasyonlarımızla ünlü dergilerde yer aldık.

Bizden Haberler

Bale kurslarımızı, destekleyici ve kurumsal eğitimlerimizi, kampanyalarımızı ve etkinliklerimizi yakından takip edin, siz de ailemizin bir parçası olun.

Türkiye’nin En Başarılı Bale Okulu Bale Akademi’yi İnceleyin!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, sahne gösterileri ve resitallerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Bale Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın! Bale Akademi’yi başarılı kılan şey; bale tutkunu binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Ayrıcalıklı Standartlarda Eğitim Alın! Akademi Ailemizi İnceleyin!

Bale Akademi’de standartların dışında, sıradanlıktan uzakta bir eğitim sizi bekliyor! Dersliklerimize, dans salonlarımıza, bale sınıflarımıza ve sosyal alanlarımıza yakından bakın; keyifli eğitimlerimizden fotoğraflarla akademimizi tanıyın, mezunlarımızın başarılarını inceleyin! Siz de ailemizin bir parçası olun…

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80