Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bayilik Başvurusu

Yüksek Sayıda Öğrenci Mezuniyeti
Kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize uygun minimum öğrenci garantisi.
Her Semtte 1 Kurs Merkezi
Semtinizin öğrenci potansiyelini başka kurslarla paylaşmayacaksınız.
Düşük Yatırım Maliyeti
Düşük maliyetle Bale Akademi yetkili kurs merkezleri arasına katılabilirsiniz.
Reklam ve Tanıtım Desteği
Sektörel web sitelerimizle kurs merkezinizin tanıtımı ve sosyal medya çalışmaları.
Çağrı Merkezi Desteği
Güler yüzlü çağrı merkezi personellerimizle öğrenci karşılama desteği.

Bale Akademi’nin Yetkili Eğitim Merkezlerinden Biri Olmak İster Misiniz?

Ailemize Katılın!

Türkiye’nin en kapsamlı bale okulu Bale Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer almak istiyorsanız hemen bizi arayın! Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, 15 yıllık deneyimle sahne sanatlarına olan tutkusunu gelecek nesillere aşılayan, köklü bir eğitim kurumu olarak sanata gönül vermiş herkesi ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız!

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın

Franchise Basvuru

Siz Eğitim Verin, Biz Marka Bilinirliğinizi Yaratalım!

Çocuk bale, yetişkin bale, konservatuara hazırlık ve farklı dans türleri eğitimlerinde Türkiye’nin en deneyimli kurs merkezlerinden biri olarak sizlere bu büyük eğitim markasının bir ayağı olma fırsatı sunuyoruz!

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, gelenekselde bilinirliliğimiz ve dijitalde görünürlüğümüzle edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşıyoruz. Eğitim kurumuysanız ve markanızı büyütmek ya da bir girişime imza atmak istiyorsanız Bale Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer alabilir, daha fazla öğrenciye ulaşarak bilinirliğinizi ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Siz sadece eğitim vermeye odaklanın, marka inşasını bize bırakın! Adınızı Türkiye’nin en çok tercih edilen bale kursları arasına yazdırıyoruz…

Sisteminizi Kuralım!

Oturmuş eğitim sistemimiz ve programlarımız, profesyonel süreç yönetimimiz ve deneyimimizle eğitim merkezinizi sağlam temeller üzerine kuruyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı köklü bir eğitim kurumu olarak kurs açma süreçlerinden eğitim programlarına, personel eğitiminden eğitim materyali teminine, mali süreçlerinden sosyal aktivitelere kadar sizlere herşeyiyle hazır, anahtar teslim bir kurum emanet ediyoruz!

Bale Akademi’yi başarılı kılan şey; sanat tutkusunu gelecek nesillere aktarmak isteyen başarılı girişimcilerin ailemizin bir parçası olmasıdır. Gelin, siz de bu ayrıcalıktan yararlanın!

Bale Kursu Franchise
Bale Kurs Franchise

Birlikte Büyüyelim!

Türkiye genelinde eğitim veren yetkili merkezlerimiz arasında yer alın, daha çok öğrenciye ulaşarak kurumunuzu büyütün ya da yeni girişiminizle adınızdan söz ettirin!

Siz enerjinizi kurumunuzu iyileştirmeye ayırın, biz geleneksel ve dijital platformlarda eksik kaldığınız reklam ve tanıtım çalışmalarını, bina iyileştirme ve MEB süreçlerini, personel oryantasyonunu halledelim! Eğitim sektöründe bilinen bir marka olmanın avantajını kullanarak kazancınızı kat be kat attırıyor, eğitim merkezinizi büyütüyoruz.

Yıllarca gönül verdiğimiz, eğitim alanındaki akademik birikimimiz, öğrencilerimizin her zaman artan güveni ile dans tutkunlarına hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Siz de bizimle büyümek ister misiniz?

İş Ortağı Yorumları

Aramıza Katıl

Eğitim sektöründe 15 yıllık deneyime sahip Bale Akademi ile çalışmanın avantajını yaşayın.

Öğrencilerine Ulaş

Daha fazla öğrenciye doğru zamanda ulaşın, rakiplerinizden farklı olarak gücünüzü arttırın.

Kazancını Arttır

Bale Akademi ile birlikte büyüyün, telefonunuz çalsın, öğrencileriniz sizi tercih etsin.

kadın girişimcilere destek

Kadın Girişimcilere Destek

İşinizden sıkıldınız ve yeni bir maceraya atılmak mı istiyorsunuz? Kendi işinizi kurmaya ne dersiniz? Bale Akademi olarak eğitim sektöründe yeni bir girişim hayal eden tüm kadınlara tam destek veriyoruz!

Aldığınız dans ve bale eğitimini kendi kurs merkezinizi açarak taçlandırmak, kendi bale kursunuzun başına geçerek baleye ilgi duyan her yaştan insana birikimlerinizi aktarmak istemez misiniz? Bale Akademi; bale tutkunu iş kadınlarının her koşulda yanında olmayı sürdürüyor ve Türkiye’nin en çok tercih edilen bale kursu merkezini açmalarını sağlıyor!

Gelin, hedeflerinizi ve projelerinizi konuşalım, uzmanlarımızın desteği ile kariyer basamaklarını hızla çıkmaya başlayın!

Genç Girişimcilere Destek

Üniversiteden yeni mezun oldunuz ve iş hayatına hızlı bir başlangıç yapmayı mı hedefliyorsunuz? O halde Bale Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Bale Akademi olarak yalnızca bale tutkunlarına bu zarif dansın sırlarını aktarmakla yetinmiyor, kendi bale kursunu açarak hayalleri için erkenden iş hayatına atılmak isteyen gençlerimize de destek oluyor, düşük maliyetle MEB standartlarına uygun kurs merkezlerini açmalarını sağlıyor, eğitim sektörünün başarılı isimleri arasına adlarını yazmalarına destek oluyoruz.

Siz de hayalleri olan genç bir iş insanıysanız o halde Bale Akademi ile tanışmak için daha fazla vakit kaybetmeyin!

genç girişimcilere destek

Sıkça Sorulan Sorular

Geleceğin bale dansçılarını yetiştirmek, dans meraklılarını zarafetin dansı bale ile tanıştırmak için kendi kurs merkezinizi açmak mı istiyorsunuz? O halde kurumsal partnerimiz olmak için bizimle iletişime geçen iş insanları ve girişimcilerin Bale Akademi’ye en çok yönelttiği sorulara göz atın, bale kursu açma süreci ve Bale Akademi franchise sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bale dansının tekniklerini yeni nesillere ve yaşamlarında yeni bir renk arayan yetişkinlere aktarmak, konservatuarlara ve yetenek sınavlarına öğrenciler hazırlamak ve geleceğin bale dansçılarını yetiştirmek isteyen tüm girişimciler, iş insanları ve eğitmenler Bale Akademi desteğiyle kendi bale kursu merkezini açabilir veya kurs merkezinin daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilir.

Bale kursu açmak için gerekenler Milli Eğitim Bakanlığı’nın yayınladığı Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesi ile belirlenmiştir. Buna göre bir bale kursu; derslik ve bale salonlarının sayısı ve ölçüleri, yönetim ve eğitmen odaları, diğer oda ölçüleri ve yerleşim planları, havalandırma ve aydınlatma sistemleri, sosyal alanlar ve hatta kapı ve merdiven ölçülerine kadar tüm detayları planlamalı ve bunlara ilişkin kroki ve raporlarla birlikte kurucu ve idarecilerin nüfus ve adli sicil kayıtlarını, binanın tapu ve kira sözleşmelerini, kurum ana sözleşmesini, ticaret sicil gazetesi ve vergi levhasını, ders müfredatı ve diğer belgelerle birlikte ilgili kurumlara başvuru sürecinde teslim etmelidir.

Bale kursu açma yatırım maliyeti belirlenirken kurs merkezinin kapasitesi, derslik ve bale salonlarının sayısı, diğer oda ve bina bölümlerinin ölçüleri ve MEB standartlarına uygun hale getirilmesi için yapılması gereken değişiklikler ve kurum açıldıktan sonra gerekli olan reklam ve kampanya süreçleri hesaba katılmalıdır. Bu nedenle bale kursu açma yatırım maliyeti hakkında size net bir bilgi verebilmemiz için öncelikle projenizi ve hedeflerinizi analiz etmemiz gerekmektedir.

Bale kursu dekorasyon maliyetleri açısından yönetim ve eğitmen odalarında kullanılması düşünülen mobilyaların, derslik araç gereçlerinin, bale salonunda yer alması gereken dans araç gereçleri ve aksesuarların ve teknolojik ekipmanların planlanması, kurumsal kimliği yansıtan renklendirme, tabela ve ışıklandırma gibi süreçlerin de bununla birlikte ele alınması gerekir. Bale kursu dekorasyon maliyetleri hakkında bilgi almak için uzmanlarımızla görüşerek projenize özel bilgi alabilirsiniz.

Bale Akademi franchise ücretleri kapsamında;
 • İş planı,
 • MEB dosyalarının hazırlanması,
 • Personel ihtiyacı
 • Personel ve eğitmen alım süreci,
 • Personel ve eğitmenlerin yetiştirilmesi,
 • Kurs binasında gerekli tadilat ve değişiklikler,
 • Dijital ve basılı reklam yönetimi,
 • Web sitesi ve sosyal medya kanallarının oluşturulması,
 • Şube açılışı için reklam kampanyalarının düzenlenmesi,
 • İlan ve afişlerin tasarım ve basımı,
 • Tabela tasarımları,
 • Reklam ve kampanya süreçlerinin yönetimi,
 • Gelir-gider dengesinin yönetimi,
 • Finansal danışmanlık,
 • Yönetim programı,
 • Eğitim programları ve müfredatlar,
 • Yıllık takvim,
 • Merkezi destek,
 • MEB denetimlerine uygunluk için gerekli çalışmalar gibi hizmetler yer almaktadır.
Sinema Akademi Iletisim 17

Bizimle İletişime Geçin!

Bale Akademi franchise sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de Sinema Akademi ailesiyle çalışmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın!

Formu Doldur!
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80