Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Stretching Kursu

Çalışma Hayatının Stresini Bir Kenara Bırakın!

Kaslarınızı Gevşeterek Rahatlayın!

Masa başı çalışırken hareket alanının kısıtlı olması çalışanlarınızı mutsuz mu ediyor? Gelin, stretching eğitimi alarak çalışanlarınızın fiziksel sağlığına destek olun!

Saatlerce sandalyede oturmak, sırt ve boyun ağrıları ve hareket alanının sınırlı olması gibi nedenlerden dolayı takım arkadaşlarınızın sürekli şikayet etmesinden sıkılmadınız mı ? Cevabınız evetse çalışanlarınıza verebileceğiniz en güzel hediye stretching kursu ile tanışın! Fiziksel sağlığını koruyan çalışanlarınız daha verimli ve istekli çalışacak, iş yerinde mutsuz çalışan görmeye son vereceksiniz!

Ekip arkadaşlarınız esneklik kazanırken iş stresinden uzaklaşacak ve vücut ağrılarından kurtulacak! Çalışanlarınızı değerli hissettirin!

Araştırmalara göre stretching eğitimi fiziksel ve ruhsal gelişimi desteklerken yaratıcılığı arttırıyor, iletişim kabiliyetini güçlendiriyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Stretching Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta
Kontenjan
12 kişi

Kurumsal Stretching Kursu Programı

Bugüne kadar yüzlerce kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı kurumsal stretching kursu programımızla ekip ruhunu güçlendirerek mutlu bir çalışma ortamı yaratmanın yollarını öğreneceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kurumsal Stretching Kursu Bale Akademi

Bedeninizin sınırlarını keşfetmek, eklem ağrılarınızı dindirmek, kaslarınızı güçlendirmek ve iş arkadaşlarınızla yakınlaşmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel stretching kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, kas gücünüze ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, stretching eğitiminde uzman, Türkiye’nin başarılı yoga eğitmenleri ve sporcularından stretching eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

Stretching eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

MEB Onaylı stretching eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı stretching kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların stretching eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

İş Hayatınızı Eğlenceli Hale Getirin!

Sıkıcı ve yoğun bir iş ortamı çalışanlarınızın motivasyonunu mu düşürüyor? Stretching kursu ile ofisinize renk katacak ve ekibinizin enerjisini yükselteceksiniz!

Çalışanlarını önemseyen ve dinamik iş ortamı yaratmak isteyen bir firmaysanız stretching kursu ile yaptığınız işi keyifli hale getirin! Ekibinizin, ilgi ve isteklerine göre bir eğitim almasını sağlayarak iş hayatında daha üretken ve yaratıcı olmasına destek olun! Bale Akademi ile sorumlulukların getirdiği stresten ve bunaltıcı iş yükünden uzaklaşın!

Cevaplanması gereken mailler, düzenlenmesi gereken evraklar, konuşulması gereken müşteriler… Hepsini bir kenara bırakıp Bale Akademi dünyasında iş arkadaşlarınızla kaynaşmanın tadını çıkarın!

Motivasyonu Yüksek ve Üretken İş Arkadaşları!

Çalışmaktan kendine vakit ayıramayan ve yetenekleri körelen iş arkadaşlarınıza kendilerini keşfetmeleri için fırsat sunun! Çalışanlarınızın mutluluğu işine yansıyacak!

Sürekli saati kontrol eden, işin bitmesini dört gözle bekleyen, yaptığı işten keyif almayan memnuniyetsiz suratlar görmekten bıkmadınız mı? Cevabınız evetse Bale Akademi olarak firmanıza özel hobi eğitimlerimizle çalışanlarınızın yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı oluyor ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayarak mutlu bir ekip yaratıyoruz!

Takım arkadaşları ile iş dışında zaman geçirerek birbirlerini daha iyi tanıyan ve ofise mutlu gelen üretken çalışanlar görmenin mutluluğunu yaşayacaksınız!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Daha Mutlu Bir Çalışma Ortamı!

İşini seven ve ortama pozitif enerji yayan çalışanlar görmek istiyorsanız hobi eğitimlerimizi değerlendirin!

Çalışanlarınıza iş dünyasının sıkıcı ve stresli taraflarından uzaklaşarak birbirini yakından tanıyacakları, güzel vakitler geçirecekleri eğlenceli bir sınıf ortamı sunuyoruz! Ekip ruhu oluşturarak ofiste daha uyumlu, verimli ve istekli şekilde çalışmalarına destek oluyoruz!

Çalışma hayatının stresinden uzaklaşarak güzel anılar biriktiriyor ve takım arkadaşlarınızı gergin ve sinirli olarak değil mutlu hatırlamanıza yardımcı oluyoruz!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında bir stretching eğitimi programıdır.

Bugüne kadar 400’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz stretching eğitimi programımızda öğrenme hızınıza, bilginize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dünyanın en iyi stretching kurslarının kurs programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde, yetenekleriniz ve beklentilerinize uygun eğitimler alabilirsiniz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı stretching kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir stretching kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, kursiyerlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun stretching dersleri veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve stretching eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden stretching eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Stretching Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin bedenlerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı stretching çalışmaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Stretching kursu programımızda ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı stretching derslerimizde sınıfları temiz ve düzenli tutuyor, stretching eğitimlerimizi yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak işliyoruz.

Esneyip gevşeme zamanı! Öğrencilerimizin hayatın monotonluğundan uzak şekilde eğitim aldıkları bir ortamda stretching eğitim sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kariyerinize ya da şirketinize değer katmak, alanının en iyisi olmak mı istiyorsunuz?

Kendinizi ve Firmanızı Geliştirin!

Alanında uzman isimlerden modern dans eğitimi alın, kendinizi geliştirin, firmanızı büyütün.

Kişisel ve Kurumsal Markanızı Yaratın!

İmajınızı güçlendirin, markanıza dikkat çekici bir kimlik kazandırın!

Görsel ALT Başlığı

400 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan firmalara ve profesyonellere stretching tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı kurumsal stretching kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel stretching kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce şirkete ve kurumsal çalışana stretching dersi verdik.

Firmalara özel stretching kursu ile tamamen firmanızın ihtiyaç ve beklentilerine özel eğitimler alacak, kişisel imajı güçlü çalışanlarınızla başarılı işlere imza atacaksınız.

350+ Başarılı Öğrenci!

Stretching eğitimi alan 350’den fazla öğrencimiz büyük firmalarda kariyerlerine adım attılar, işlerini daha mutlu yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerinde daha başarılı oldular.

Stretching eğitimleri programımızı tamamlayan firmalar ulusal ve uluslararası projelerde şirketini ve ülkemizi daha iyi temsil ediyor, kendine değer katan çalışanlar ise kariyer fırsatlarını değerlendirerek Türkiye’nin ünlü markalarıyla çalışıyorlar. Modern dans eğitimi hem iş dünyasının profesyonellerine hem de firma sahiplerine başarı kapılarını aralıyor.

Bale Akademi olarak stretching kursları sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, sizler adınızı Türkiye’nin başarılı firmaları ve çalışanları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

5 Dalda Kurumsal Eğitim

Şirketlerin ve kurumsal çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirecekleri, dans yeteneklerini keşfedecekleri eğitimlerle yanlarındayız.

Modern dans kursu, yetişkin bale kursu, beden farkındalığı kursu, stretching kursu, hip hop kursu gibi eğitimlerimizle kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Ayrıca kurum kültürünü geliştirecek sanat ve hobi eğitimlerimizle iş dünyasının stresinden uzaklaşmalarını ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlıyoruz.

Haydi, siz de vakit kaybetmeden firmanıza ya da çalışanlarınızın ilgi alanlarına yönelik eğitimlerimizden yararlanın, farklı bir dünyaya adım atın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; etkili iletişim uzmanları ve imaj koçlarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

İş hayatına kısa bir ara vereceğiniz, huzurlu ve eğlenceli bir stretching kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Stretching eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Kurumsal firmaların ve çalışanların sadece stretching eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca eğlenceli workshoplar düzenleyerek kurumsal eğitimlerin dışında sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Stretching dersi sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Görsel ALT Başlığı

Stretching Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Kurumsal Stretching Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleki hayatta fark edilen bir çalışan olmak isteyen profesyoneller ile firmasını geliştirmeyi amaçlayan şirketler modern dans kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Stretching Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Stretching sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, stretching sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, uzman modern dans eğitmenlerinden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile spora ve dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Firma Analizi

Şirketinizin ihtiyaçlarını belirlemek ve en uygun stretching eğitimi programını oluşturmak için analizini yapıyor, sektör ve çalışan profilini ölçüyoruz.

Kurumsal Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle kurumsal hedeflerinize ve kariyer beklentilerinize göre firmalara stretching kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir stretching eğitimi programı veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi stretching dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Çalışanlar ve firmalar için stretching eğitimleri sonrasında kariyer koçluğu yapıyor, kişisel ve kurumsal imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Stretching eğitimi sonrası ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kişisel ve kurumsal çözümlerle sektörünüzün liderleri arasına girmenizi sağlıyoruz.

Firmanıza ve Kendinize Değer Katın! İş Dünyasının Profesyonellerine Özel Stretching Eğitimlerimizle Tanışın!

Çalışanlarınızın daha donanımlı ve başarılı olmasını mı istiyorsunuz? Firmanızın imajını güçlendirmek ve şirket içi iletişimi arttırmak mı amacınız? Ekibim kaynaşsın, birbirini tanısın ve doğru iletişim kursun, mu diyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, ihtiyaçlarınızı konuşalım. Firmanıza en uygun stretching eğitimleri içeriğini belirleyerek size değer katalım…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerinizi Planlayalım

Firmanızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun eğitimleri ve hedefleri belirleyelim, kariyer ve gelecek planlarınızı yapalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Firmanıza Renk Katın!

Uygulamalı kurumsal stretching kursu ile çalışma arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirin, birbirinizi daha iyi tanıyın.

Kayıt Ol »

Gelişmeye Devam Edin!

Kurumsal hayatta fark edilmek, ekibinizi ve kendinizi geliştirmek, markanıza değer katmak için doğru eğitimler alın! İstediğiniz gün ve saatlerde size özel stretching eğitimi programlarıyla gelişin ve değişin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak stretching eğitimi programlarımızı; firmanın ihtiyaç analizini yaparak eğitimden beklentilerine ve hedeflerine, çalışanlarının seviyelerine, ilgi ve meraklarına göre oluşturmaktayız. Stretching fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimin özel ya da grup olarak mı alınacağına göre değişmektedir. Kurumsal ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi stretching kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan stretching kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan stretching kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Stretching kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü yoga, pilates ve modern dans eğitmenlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Stretching kurslarımıza yaşınız kaç olursa olsun katılabilirsiniz. 7’den 70’e dans tutkusu olan herkes için stretching eğitimi veriyoruz. Bale dans kurslarımız yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve yetişkin sınıfları için ders programları oluşturuluyor.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Stretching eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Stretching eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi ileri seviye stretching şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Firmalara özel stretching kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

+400

Mezun Öğrenci

Stretching eğitimi alarak kendini ve ekibini geliştiren yüzlerce mutlu firma.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

206

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.030 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80