Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gençler İçin Zarafet Kursu

Özgüveni Yüksek ve İletişimi Güçlü Gençler!

Örnek Gösterilen Bir Genç Olmanın Anahtarı Kendini Geliştirmekte Saklı! Bale Akademi Gençler İçin Zarafet Kursu!

Kendine güvenen, yaşıtları arasında örnek davranışları ile fark edilen ve değer gören bireyler yetiştirmek için özel bir zarafet kursu hazırladık!

Toplumsal davranış ve görgü kurallarının bilincinde, çevresine karşı hassas, hoşgörü ve nezaket sahibi bireyler yetiştirmek istiyorsanız Gençler İçin Zarafet Kursu programımızı hemen inceleyin! Çocuklarınızın okul ve sosyal hayatının daha keyifli ve sağlıklı geçmesine destek olun, kendilerini geliştirmeleri için onlara imkan tanıyın…

Eğitmenlerinin özel ilgisiyle, eğlenceli ve samimi bir ortamda, öğrenme hızlarına ve ihtiyaçlarına özel zarafet kursu programlarıyla geleceğimizi emin ellere bırakın…

Erken yaşlarda topluma adapte olan bireyler, hem sosyal ilişkilerinde hem de mesleklerinde daha başarılı olarak hayattan keyif alıyor, sorumluluklarını yerine getiriyorlar…

gençler için zarafet kursu

Tüm Gençler İçin Zarafet Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 kişi

Gençler İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, beden dili ve diksiyon, topluluk kuralları ve görgü, etkili iletişim ve özgün imaj kazanma, hobi edinme ve kariyer planlama konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Gençler İçin Zarafet Kursu Bale Akademi

Sosyal hayatta oturma – kalkma adabını bilen, büyükleri ve küçükleri ile nasıl konuşması gerektiğine vakıf, toplumsal kurallara uyumlu gençler yetiştirmek istiyorsanız Gençler İçin Zarafet Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel Gençler İçin Zarafet Kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, ilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimleri alsın!

gençler için zarafet kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından gençler için zarafet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
gençler için zarafet eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Gençler için zarafet kursu sonunda eksik kaldığını ve öğrenemediğini düşünen öğrencilerimiz için ücretsiz genç zarafet kursu tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı gençler için zarafet kursu

Zarafet Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak gençler için zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında genç zarafet eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların genç zarafet kursları vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden genç zarafet eğitimi alarak suça ortak olmayın!

gençler için zarafet eğitimi

Özgüveni Yüksek Gençler Yetiştiriyoruz!

Asosyal, bilgisayar bağımlısı, hırçın ve sinirli gençler yerine kendine güvenen ve toplum kurallarını bilen gençler yetiştirelim…

Çocuklarınız çok içine kapanıksa, duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanıyorsa, nerede nasıl davranacağını bilmiyorsa; doğru duruştan oturma – kalkma adabına, akıcı konuşmaktan etkili beden dili kullanımına, sosyal alanlarda davranıştan aile ile iletişime kadar farklı konularda bilgi sahibi olarak kişiliklerini geliştirmeleri için onlara destek oluyoruz.

Gençler için zarafet kursu ile sadece doğru davranış şekilleri kazandırmakla kalmıyor özgüvenlerini geliştirerek benlik farkındalıklarını kazanmalarını sağlıyoruz.

Toplum Kurallarını Öğretiyoruz!

Gençler için zarafet kursu eğitim programı, toplumsal hayata saygılı ve sorumluluklarının farkında gençler yetiştirmeyi sağlıyor…

Evde, sokakta, okulda, toplu taşıma araçlarında, sinemada ya da alışveriş merkezinde nasıl davranması gerektiğinin farkında olan çocuklarımız hem okulda hem ileri yıllarda mesleki hayatlarında daha başarılı oluyor! Doğru davranış alışkanlıkları, ifade becerileri ve özgüvenleriyle hemen fark ediliyorlar…

Genç zarafet eğitimleri ile gelecekte topluma örnek olacak insanlar yetiştirmenin gururunu siz de bizimle birlikte yaşayın! Çocuklarınıza yol gösterin…

genç zarafet kursu
genç zarafet eğitimi

İletişim Becerilerini Geliştiriyoruz!

Gençlerimiz en çok duygu ve düşüncelerini ifade etmede zorlanıyorlar değil mi? Genç zarafet kursları sayesinde artık kendilerini daha iyi anlatacaklar…

Gençler için zarafet kursu; okul arkadaşları ve öğretmenleri ile daha sağlıklı iletişim kurmasının yollarını öğretirken sokakta, toplu taşıma araçlarında ya da sosyal ortamlarda başkalarının haklarına duyarlı bir şekilde davranmanın ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Duygularını olumsuz davranışlarla değil iletişim kurarak nasıl anlatabileceğinin farkına varmasını sağlıyor.

Siz de çocuklarınızın kendini daha rahat anlatmasını istiyorsanız Genç Zarafet Kursları ile vakit kaybetmeden tanışın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocuklarınızın eğitim ve sosyal hayatlarına katkıda bulunmaya ne dersiniz? Gelin, sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun zarafet kursu programını belirleyelim. Gençler İçin Zarafet Kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, çocuklarınız ilgi alanlarına ve meraklarına göre zarafet eğitimi alsınlar!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun gençler için zarafet kursu programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre gençler için zarafet eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen gelişimlerine odaklanan genç zarafet eğitimi veriyoruz.

gençlere zarafet eğitimi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi genç zarafet dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Gençler için zarafet kursu sonrası eğitim almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gençler için zarafet eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gençlerimizin gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Geleceğin Saygılı ve Nezaket Sahibi Yetişkinleri Genç Zarafet Eğitimlerinden Çıkıyor! Gençler İçin Zarafet Kursu Fırsatını Değerlendirin!

Türkiye’nin en çok tercih edilen Gençler İçin Zarafet Kursu Bale Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Gençler İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyin, çocuklarınıza özel zarafet eğitimi planlayalım!

bale akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
bale akademi gençler için zarafet kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Gençlerimize uygun ve ihtiyaçlarına yönelik genç zarafet eğitimi programını belirleyelim, yol haritalarını birlikte çizelim.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
genç zarafet eğitimi

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı genç zarafet eğitimi ile gençlerimiz zarif, örnek gösterilen ve dikkat çeken bireyler olarak hayata karışsınlar.

Kayıt Ol »

Gelişimlerine Katkı Sağlayın!

Arkadaşları ve ailesiyle sağlıklı iletişim kurabilen, kendini rahat ifade eden, çevresine ve doğaya saygılı gençler yetiştirmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Genç zarafet eğitimi ile gençlerimizin örnek bir birey olmasına katkı sağlayın!

meb ruhsatlı gençler için zarafet kursu

MEB Ruhsatlı Gençler İçin Zarafet Kursu

Bale Akademi genç zarafet eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir zarafet kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir zarafet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan Gençler İçin Zarafet Eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan genç zarafet eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için ders uygulamaları, pratikler ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Gençler için zarafet kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Genç Zarafet Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız genç zarafet kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı genç zarafet dersi anlatımları, gençlerimizin derslerde öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Gençlerimizin zarafet eğitimlerinden maksimum verim almaları için yaparak ve yaşayarak öğrenme sistemiyle hareket ediyor, zarafetin tüm hayatlarına etki etmesini sağlıyoruz. Gençler için zarafet eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı genç zarafet kursu
genç zarafet eğitimi

Uluslararası Genç Zarafet Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan genç zarafet eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 355’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz genç zarafet eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, genç zarafet eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, genç zarafet kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınızın özgüvenli, sosyal ve nazik bireyler olmaları için Türkiye’nin en iyi sanat kursundan Gençler İçin Zarafet Eğitimi aldırın, ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Gençler İçin Zarafet kursu ile gençlerimizin hayatına değer katmaya devam ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Gençler İçin Zarafet Eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Geleceğin başarılı iş insanları, sanatçıları, eğitimcileri olmalarını sağlıyor; hayallerindeki mesleği yapmaları için onları doğru şekilde yönlendirmeye özen gösteriyoruz.

gençlere zarafet kursu
gençlere zarafet eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Genç zarafet kursları öğrencilerimizin eğitim, sosyal ve mesleki hayatlarında ihtiyaç duydukları her zaman Bale Akademi’den destek almalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi olarak sadece genç zarafet kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Kendini geliştirmeye devam etmeyi düşünen öğrencilerimize diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik ve dans eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Gençler için zarafet eğitimi sonrasında da çocuklarınıza değer katmaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Gençler İçin Zarafet Kursu Yorumları

Kibar, Saygılı ve Sağduyulu Gençler!

Kendine güvenen, nazik ve hoşgörülü bireyler yetiştirmek ister misiniz?

Zarafet Eğitimleri İle Tanışın!

Çocuklarınızın örnek bir birey olmaları için genç zarafet eğitimi programlarımızdan yararlanın.

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

gençler için zarafet kursu mezunları

355 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize genç zarafet eğitimleri verdik.

Genç zarafet dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç zarafet eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye zarif ve saygılı bireyler olmanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen genç zarafet eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına onların da katılmalarını sağlayın!

30 Dalda Dans ve Sanat Eğitimleri

Genç zarafet eğitimi dışında dans, drama ve müzik gibi alanlara ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Konservatuvar okumak isteyenler, müzisyen olmayı düşünenler, yaratıcı drama ile oyunculuk yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlayanlar için bale kursları dışında yaşlarına ve seviyelerine uygun dans eğitimleri, konservatuvara hazırlık kursları, yaratıcı drama ve sahne sanatlarına dair farklı alanlarda kurs programları hazırladık.

Gençler İçin Zarafet Kursu sonrası çocuklarınızın beğenilerine ve yeteneklerine uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe büyümelerine destek olun.

genç zarafet eğitimi
sosyal etkinlikler gençler için zarafet kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi Genç Zarafet Kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Genç zarafet kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi genç zarafet kursu merkezi olarak öğrencilerimizin ünlü kişisel gelişim uzmanları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir Gençler İçin Zarafet Kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Genç zarafet eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece genç zarafet eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Gençler için zarafet kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
ustalardan eleştiriler gençler için zarafet kursu

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi zarafet ve iletişim uzmanlarından kursiyerlerimizin çalışmalarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Gençler için zarafet kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak karakterleri ve tavırlarıyla beğeni kazanan bireyler haline gelmeleri için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta isimlerden aldığımız eleştirilerle Gençler İçin Zarafet eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da kişisel gelişimin ne kadar önemli olduğunu fark etmelerini sağlıyoruz.

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop ve butik genç zarafet eğitimi etkinlikleri düzenliyoruz. Zarafet ve imaj üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan duyarlı ve saygılı bireyler olmanın püf noktalarını öğrenecekleri zarafet eğitimleri almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını zarafet ve imaj koçluğuna adamış profesyonellerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

gençler için zarafet kursu worksop

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Gençler İçin Zarafet eğitimlerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin performanslarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Gençler İçin Zarafet Kursu Detaylı Eğitim Programı

Saygı ve sevgi çerçevesinde davranan, çevreye ve insanlara duyarlı, özgüvenli gençler yetiştirmek için Türkiye’nin en iyi genç zarafet kursu ile tanışın! Gençler için zarafet kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak çocuklarınızın ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlayın!

Gençler İçin Zarafet kursunun çocuklarımıza kazandıracakları;
 • Benlik farkındalığı kazandırır,
 • Duygusal ve ruhsal farkındalık oluşturur,
 • Sosyal ve psikolojik duyarlılık kazandırır,
 • Sözsüz iletişim becerilerini geliştirir,
 • Kendini doğru ifade etmesini sağlar,
 • Toplumsal davranış kalıplarının benimsenmesini sağlar,
 • Etik ve ahlak değerlerini kazandırır,
 • Okul ve aile ilişkilerini olumlu yönde geliştirir,
 • Özgüvenini artırır,
 • Doğru davranış alışkanlıkları kazandırır,
 • Beden dilini doğru kullanır,
 • Diksiyonunu geliştirir,
 • Güven duygusunu geliştirir,
 • Sorumluluk bilinci aşılar,
 • Nazik ve düşünceli bireyler olmalarını sağlar,
 • Grup içinde doğru davranma becerilerini geliştirir,
 • Ergenlik döneminin yarattığı sorunlarla başa çıkmasını kolaylaştırır.

Doğru duruş ve postür kazandırarak bedensel zarafeti oluşturmaya başlıyoruz. 1. - 3.Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Kaba ve İnce Motor Beceriler
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Yürürken Nefesin Doğru Kontrolü
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Ritimli Yürüme
  • Müzikle Yürüme
  • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Senkronize Hareket Eğitimleri
 • Sokakta Yürümek
 • Okulda Yürümek
Sosyalleşmekten çekinen, kaba ya da sinirli davranışlar sergileyen, özgüveni düşük gençlerimiz için kaçırılmayacak bir eğitim hazırladık! Gençler için zarafet kursu, samimi ve eğlenceli bir ortamda kendilerini geliştirmelerini sağlayacak.

İyi bir ilk izlenim tüm kapıları açar! Bu hafta gençlerimizin kendilerini tanımalarını ve tanıtmalarını sağlıyoruz! 4. – 5. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Kendini Doğru Tanıtma
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Sınıf Arkadaşlarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Selamlaşma Adabı
  • Merhabalaşmanın Türleri
  • Selamlaşma Kelimeleri ve Anlamları
  • Kim, Nasıl Selamlanmalı?
 • Karşılama Adabı
  • Kapıda Karşılama
  • Yerinde Karşılama
  • Kimi, Nerede Karşılamalı?
 • Uğurlama Adabı
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
Sosyalleşmekten çekinmeyen, benlik bilinci olan çocuklar yetiştirmek için genç zarafet kursları kaçmaz! Gençler için zarafet eğitimi çocuklarımıza değer katıyor…

Ergenlik döneminin fiziksel değişimlerine beden dili eğitimleri ile ayak uydurun… Genç zarafet kursları çocuklarımızın beden dillerini etkin şekilde kullanmalarını sağlayacak. 6. – 8. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Beden Dilinin Zarafete Etkisi
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma – Kalkma Adabı
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Mimik Çalışmaları
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
Dik bir duruş, el ve kolların doğru kullanıldığı bir konuşma stiliyle çocuklarınız yaşıtları arasında fark edilen bir iletişim stiline sahip olacaklar. Gençler için zarafet kursları büyük bir farkındalık yaratacak!

Gençlerin en büyük sorunu olan duygularını ifade edememelerine diksiyon eğitimi ile çözüm buluyoruz! 9. – 12. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Doğru Diksiyonun Zarafete Katkısı
  • Aile İle Konuşma Adabı
  • Öğretmenle Konuşma Adabı
  • Arkadaş ve Çevreyle Konuşma Adabı
  • Topluluk İçinde Konuşma Adabı
  • Topluluk Önünde Konuşma Adabı
  • Sosyal Ortamlarda Konuşma Adabı
 • Konuşma Tarzını Bulma
 • Ses Tonunu Ayarlama
 • Nerede Yüksek, Nerede Düşük Ses Tonu Kullanmalı?
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
  • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
  • Doğru Sesletim Çalışmaları
  • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
  • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Soluğun Denetimi ve Diyafram Kasını Geliştirecek Uygulamalar
Sağlıklı iletişimin anahtarını çocuklarımıza veriyoruz! Diksiyon eğitimleri sayesinde gençlerimiz hissettiklerini daha kolay şekilde cümlelere dökecekler.

Topluma uyumlu gençler yetiştiriyoruz… Etkili iletişimin sırlarını anlatacağımız bu haftaki eğitimimizde gençlerimiz sağlıklı iletişimin gücünü fark edecekler….Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temel Görgü ve Saygı Kuralları
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Yöntemleri
 • Kişinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Kişinin Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Aile İçi İletişim
  • Anne ve Baba İle Doğru İletişim Kurma
  • Anne ve Babaya Saygı – Konuşma Adabı
  • Anne ve Babaya Nasıl Hitap Edilir? Nasıl Edilmez?
  • Ev İçinde Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
  • Anne ve Baba İle Günlük Sohbet Uygulamaları
 • Okulda İletişim
  • Öğretmen ve Arkadaşlarla Konuşma Adabı
  • Öğretmene Saygı – Davranış ve İletişim Şekilleri
  • Okul Hayatında Davranışlar ve Kendini İfade Etme
  • Duygu ve Düşüncelerini İfade Etme Yöntemleri
  • Okul Arkadaşlarıyla İletişim
  • Arkadaşlık Kavramı ve Paylaşım
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
  • Sınıf Arkadaşları İle Uyumlu Hareket Etme Uygulamaları
 • Yaratıcı Drama Çalışmalarıyla İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Oyun ve Dans İle İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
 • Sözlü ve Sözsüz İletişim Hataları
Genç zarafet kursları sayesinde evde ya da sosyal ortamlarda nasıl davranacaklarını öğrenen gençler, saygılı davranışları ile beğeni toplayacaklar.

Keyifli bir sohbet için güler yüz ve sofra adabı şart! Gençlerimiz misafirlikte ya da restoranda yemek yemenin kurallarını öğrenerek hayata adapte olacaklar… 17. – 19. Hafta Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Sofrada Görgü Kuralları
 • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Kim Daha Önce Oturur?
  • Yemek Yemeye Ne Zaman Başlanır?
  • Masada Kaç Kişi Olmalı?
 • Masa Nasıl Hazırlanır?
  • Anne ve Babaya Masa Hazırlarken Yardım Etme
  • Tabak, Çatal – Bıçak ve Bardakların Yerleştirilmesi
  • Çatal, Bıçak ve Kaşığın Konumu ve Anlamları
 • Doğru Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanımı
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Hangi Elle Tutulur?
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Doğru Tutuş Pozisyonları
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanma Sırası
 • Yemek Yeme Adabı
 • Nasıl Yemek Yenir?
 • Yemek Masasında Sohbet – Neler Konuşulur? Neler Konuşulmaz?
 • Yemek Masasında Yapılmaması Gereken Davranışlar
 • Yemeği Sonlandırma Adabı
 • Yemek Masasını Toplama Düzeni
 • Sağlıklı Beslenmek İçin Yapılması Gerekenler
 • Sağlıklı Büyümek İçin Öneriler
 • Masa Düzeni ve Sofra Adabı Uygulamaları
Genç zarafet kursları hayatlarının her alanında kullanacakları faydalı bilgileri gençlerimize öğretiyor. Oturuşlarından konuşmalarına kadar mükemmel gençler…

Toplu taşımada büyüklerine yer veren, sinemada sessizliğin önemini bilen, başkalarının haklarına saygı duyan gençler zarafet eğitimlerinden çıkıyor… Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Misafirlikte Uyulması Gereken Kurallar
 • İlk Girilen Ortamda Nasıl Davranılır?
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Misafirlikte Oturma ve Kalkma Adabı
 • Misafirlikte Konuşma ve Sohbet Adabı
 • Misafirlikte İkram ve Yemek Yeme Adabı
 • İstenmeyen Sohbetlerden Uzaklaşma
 • Tiyatro, Sinema, Konser Kültürü ve Davranış Kuralları
  • Sıraya Girme ve Başkalarına Saygı
  • Salona Girme Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Geçiş İzinleri ve Rica Etme
  • Sessizlik Ricası ve Salonda İletişim
  • Çıkış Düzeni ve Sırası
  • Başkalarını Rahatsız Edecek Davranışlar
 • Trafik Kuralları ve Önemi
  • Sokakta ve Trafikte Yürüyüş, Duruş ve Bekleme Adabı
  • Karşılıklı Yürüme ve Yol Verme Alıştırmaları
 • Toplu Taşıma Araçlarında Davranış
  • Yer Verme, Sosyal Mesafe Kurallarına Uyma ve Başkalarını Rahatsız Etmeme
  • Arabaya Binme ve İnme Adabı
 • Doğa ve Hayvan Sevgisi Kazandırma
 • Çevre Bilinci Oluşturma – Çevreyi Temiz Tutma
 • Hediye Kültürü
 • Kime-Nasıl Hediye Alınır? Hediye Nasıl Verilir?
 • Kriz Durumlarıyla Baş Etme
 • Çeşitli Olaylara Verilecek Tepkiler ve Davranışlar
 • Misafirlikte Davranış Uygulamaları
 • Sokak ve Toplu Taşımada Davranış Uygulamaları
Genç Zarafet Eğitimleri bize toplum olmanın bilincinin farkında gençler kazandırıyor… Çocuklarınıza bir iyilik yapın, zarafet dersleri almasını sağlayın!

Bu hafta dış görünüşlerine düşkün olan gençlerimizi bekleyen keyifli bir eğitim var! Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temiz, Bakımlı ve Güler Yüzlü Olmanın Etkileri
 • Kişisel Bakım ve Temizlik Kuralları
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Ergenlikte İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet Protokolü – Nerede Ne Giyilir?
  • Okulda Ne Giyilir?
  • Sosyal Alanlarda Nasıl Giyinmeli?
  • Özel Günlerde ve Etkinliklerde Giyim
 • Vücut Yapısı ve Yaşa Göre Giyim
 • Uyumlu Giyinme Yöntemleri
  • Pantolon Seçimi
  • Gömlek Seçimi
  • Ceket Seçimi
  • Kravat Seçimi
  • Etek Seçimi
  • Elbise Seçimi
  • Mont Seçimi
  • Ayakkabı Seçimi
  • Çanta Seçimi
 • Kumaş ve Renk Seçimleri ile Ortama Uygunlukları
 • Okul ve Sosyal Hayata Uygun Giyinmek
 • Kullanılabilecek Renkler ve Aksesuarlar
 • Fark Edilen Bir Çocuk Olmak İçin Öneriler
 • Ev ve Oda Düzeni
 • Düzenli ve Temiz Bir Odanın Avantajları
 • Çalışma Alanı Düzeni
 • Ferah Bir Çalışma Alanı Yaratma
 • Motivasyonu ve Verimi Arttıracak Çalışma Alanı Düzeni
Kişisel bakımına dikkat eden, özgün giyim tarzı kazanan gençlerimiz tam anlamıyla bir zarafet timsali olacaklar!

Zarafetin tüm unsurlarını öğrenen gençlerimiz, konuşma tarzlarından giyimlerine kadar farkındalık kazanırken hobileriyle de sosyal bir hayata sahip olacaklar. Gençler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Hobiler ve Hobi Edinme
 • Hobi Kurslarına Gitmenin Yararları
 • Hangi Hobi Kursları Gençler İçin Yararlıdır?
 • Kurslarda ve Eğitim Ortamlarında Davranış
 • Kurslarda Oturma ve Kalkma Adabı - İletişim Becerilerini Geliştirme
 • Kitap Okuma Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Kitap Okumanın Yararları
 • Kitap Okumanın Kişisel Zarafete Katkısı
 • Hangi Kitaplar Kişiye Ne Katar?
 • Müzik Dinleme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Müzik Dinlemenin Yararları
 • Film ve Tiyatroya Gitme Alışkanlığı Nasıl Kazanılır?
 • Sanat Sevgisi Kazanmanın Çocuğa Yararları
 • İnternetin Faydalı Kullanımı
 • İnternette Gezinme Adabı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Hangi İnternet İçerikleri Yararlı – Hangileri Zararlıdır?
 • Kariyer Planlama Nasıl Yapılır?
 • Hangi Meslek Size Göre?
 • Meslek Seçiminde Dikkat Edilecekler
 • Üniversite Seçiminde Dikkat Edilecekler
 • Üniversite Hayatı ve Arkadaş İlişkileri
 • Gençlerin Girişimci Fikirlerini Destekleme
 • Zarafet Uygulamaları
Genç Zarafet Kursu sonunda iletişim becerileri, özgüvenleri, davranışları ve hayata bakışlarıyla dikkat çeken öğrencilerimiz, örnek alınan ve beğenilen bir karaktere sahip olacaklar!

Genç Zarafet Kursu Programı – 355’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 355’in üzerinde öğrenci mezun eden Bale Akademi Gençler İçin Zarafet Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Genç Zarafet Kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Gençler İçin Zarafet Kursu Programı

Saygılı ve hoşgörülü bir genç, geleceğin başarılı ve örnek gösterilen bireylerinden olacaktır! Türkiye’nin en iyi gençler için zarafet kursu Bale Akademi sizi bekliyor!

Gençler İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 24 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, beden dili ve diksiyon, topluluk kuralları ve görgü, etkili iletişim ve özgün imaj kazanma, hobi edinme ve kariyer planlama konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; gençlerimizin topluma uyum sağlamaları, kişilik haklarına saygı göstermeleri, özgüven kazanmaları ve olumlu davranış geliştirmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Genç zarafet eğitimleri; gençlerimizin sosyal ve psikolojik gelişimlerine destek olarak kendilerini daha rahat ifade edebilmelerini sağlarken karakterlerini oluşturmalarına da yardımcı olmaktadır.

gençler için zarafet eğitimi

Gençler İçin Zarafet Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak Gençler İçin Zarafet Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı genç zarafet kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Genç Zarafet Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Gençler İçin Zarafet Kursu eğitmen kadromuz; zarafet, mankenlik, iletişim, diksiyon ve beden dili gibi alanlarda deneyimli, yıllarını imaj ve iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Zarafet ve imaj alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Gençler İçin Zarafet kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Gençler İçin Zarafet kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Gençler İçin Zarafet kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi ve çocuklarınızı daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun genç zarafet kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Gençler için zarafet kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi gençler için zarafet eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Gençler için zarafet kursu Florya, gençler için zarafet kursu Bahçelievler, gençler için zarafet kursu Ataköy, gençler için zarafet kursu Yeşilköy, gençler için zarafet kursu Zeytinburnu, gençler için zarafet kursu Avcılar olarak hizmet veren gençler için zarafet kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Genç zarafet kursları; hem sosyal hem de duygusal açılardan oldukça fazladır. Zarafet eğitiminin faydaları olarak gençlerin özgüven kazanmalarını, toplum kurallarını öğrenmelerini, beden dillerini etkili kullanabilmelerini, topluluk içinde saygı ve sevgi çerçevesinde davranmayı benimsemelerini gösterebiliriz. Zarafet eğitimi alan gençler ayrıca; evde, okulda, restoranda, sokakta, toplu taşımada, sinemada ve diğer sosyal alanlarda nasıl davranacaklarını bilirler, başkalarının haklarına saygı gösterirler, iletişim becerilerini geliştirirler. Doğal olarak okul başarıları artar, aileleri ve arkadaşları ile olan iletişimleri güçlenir.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

bale akademi iletişim
genç zarafet kursu fiyatları

Gençler İçin Zarafet Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Gençler İçin Zarafet Kursu Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sosyal ilişkilerini ve kendilerini daha çok geliştirmek isteyen genç öğrencilerimiz genç zarafet kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Genç Zarafet Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Gençler için zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Genç zarafet kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Genç zarafet eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Bale Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi gençler için zarafet eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Gençler için zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

355+

Mezun Öğrenci

Genç zarafet eğitimleri ile kendine değer katmış ve hayata pozitif bakan yüzlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

173

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 865 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80