Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel 13- 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi

Genç Bale Dansçıları Yetiştiriyoruz!

Başarıya Giden Yolda Doğru Adımlar Atmak İçin Bale Akademi Yanınızda!

Hobi olarak bale yapmak isteyen fakat kalabalık içinde kendini rahat hissedemeyen isteyen gençler, özel bale eğitimimiz ile tanıştınız mı? Okul ve sosyal hayatınızda yaşadığınız kaygıları Bale Akademi ile hayatınızdan çıkarma vakti!

Dans kariyeri hedefleyen ya da yalnızca dans etmek isteyen gençlerimizin balede hedefledikleri noktaya ulaşmalarını sağlıyoruz. Eğlenceli kişiye özel bale eğitim programımız ile gençlerimize hem bedensel farkındalık oluşturuyor, hem de yaratıcı dansçılar yetiştiriyoruz. Bale ile yaratıcılıkları ve özgüveni artan gençlerimiz hayata daha mutlu bakıyor!

13 – 18 yaş ileri seviye bale eğitim programı 6 – 12 yaş seviyeli bale kursunu tamamlamış ya da hiç bale eğitimi almamış ancak bale öğrenmeyi isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Dans eğitimi alan gençlerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklenirken yaratıcılıkları artıyor ve iletişim becerileri güçleniyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Özel 13- 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitim Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
İleri Seviye
Süre
4 Seviye 640 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel 13-18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu Programı

Bugüne kadar 1700’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 4 seviye 640 saatlik gençler için özel bale eğitimi programımızla gençlerimize beden farkındalığı kazandırarak balenin ileri tekniklerini öğretiyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Bale Kursu Bale Akademi

Baleye ve dans dünyasına adım atıp profesyonelliğe ulaşmaya, yeteneklerinizi keşfedip geleceğinizi şekillendirmeye, kendinizi bale ile ifade edebilmeye, müzik ve ritim duygunuzu geliştirmeye ne dersiniz? Uluslararası standartlarda ileri seviye bale eğitimlerimiz ile öğrenme hızınıza ve yeteneğinize göre fark yaratan bir bale eğitimi alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden ileri seviye bale eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

Dans yolculuğunuzda referansınız olacak, bale eğitimi aldığınızı belgeleyen MEB onaylı ileri seviye bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel bale eğitimi alarak suça ortak olmayın

Görsel ALT Başlığı

Kalabalıktan Uzak Bireysel Bale Eğitimi Almak İster Misiniz?

Yeteneklerinizi keşfetmek ve geliştirmek için özel bale eğitimlerimiz ile tanışarak geleceğinize yön verin!

Kendini ifade etmekte zorlanan, kalabalık içinde huzursuz olan gençler için, özel olarak hazırladığımız bale eğitimlerimiz ile çekingenliğini üstünden atan ve balenin büyülü dünyasına kendini bırakan bireyler yetiştiriyoruz! Gelecekte başarılı balerin ya da balet olmak istiyorsanız özel bale eğitimi alarak kendinizi geliştirin!

Gençler için özel bale eğitimlerimizle onları hayata hazırlarken yanlarında oluyor, bale sevgisi aşılıyor ve özgüven kazanmalarına yardımcı oluyoruz!

Balenin Zarif Dünyasına Adım Atın!

Balenin renkli yolculuğuna adım atarken hayata daha mutlu bakacaksınız! Dansın en estetik hali ile yaşamınızı şekillendirin!

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu ile iletişim becerileri gelişmiş, kendini ifade edebilen, özgüveni yüksek bireyler yetiştirirken aynı zamanda bedeni etkileyen doğru duruş ve hareketler ile fiziksel gelişime katkıda bulunuyoruz! Uzun soluklu bale yolculuğumuzda gençlerimiz hem eğleniyor hem de zihinsel ve bedensel sağlığını koruyor!

Gençlerimiz aile, okul ve sosyal hayatında daha başarılı olacak, onlar başarılı oldukça anne ve babaları olarak sizler de en mutlu kişiler olacaksınız!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Güvenilir Bir Bale Kursu İle Özel Bale Eğitimi Alın!

Çevresiyle uyum içinde yaşayan, balenin zarif ruhu ile kendini ifade eden, okul ve sosyal yaşamında başarıyı yakalayan gençler yetiştiriyoruz!

Güvenle bale eğitimi alacağınız, son derece temiz ve ferah özel bale sınıflarında bale dersleri veriyoruz! Alanında uzman eğitmenler ile gençlerimizin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek olacak kaliteli eğitim planı hazırlıyor, onları hayata güvenle hazırlıyoruz! Bale Akademi’ye gelin, endişelerinize son vererek en güvenli özel bale eğitimini alın!

Mutluluğun sırrı bale yapan gençlerde saklı! Bale eğitimi alan gençlerimiz geleceğin başarılı bale dansçıları olarak dans dünyasına adını yazdıracak!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında sahne çalışmaları ağırlıklı özel 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi programıdır.

Bugüne kadar 1800’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz ileri seviye bale eğitimi programımızda gençlerimizin öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, bale aksesuarlarının yeterliliğine, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı bale eğitimi almayı isteyin, isterseniz başarılı bir dansçı olmayı amaçlayın, dünyanın en iyi bale okullarının kurs programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde, yetenekleriniz ve beklentilerinize uygun eğitimler alabilirsiniz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı bale kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel bale kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, bale aksesuarları ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun özel bale dersleri veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve bale eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve bale gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu programımızda ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı ileri seviye bale derslerimizde sınıfları gençlerimizin müzik ve ritim duygusunun gelişmesine katkı sağlayacak şekilde ses sistemleri ile donatıyor, bale eğitimlerimizi yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak işliyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri ileri seviye bale eğitim sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Danışmanlığı

Genç dansçılarımızın yeteneklerini keşfederken onları yetenek ve beklentilerine göre bale eğitimlerine yönlendiriyor, başarılı balerin ya da balet olmalarını sağlıyoruz.

Gençlerimize dans sevgisi aşılamak, yeteneklerinin yönlendirilmesini sağlayarak geleceklerine katkıda bulunmak istediğimiz aşamada eğitim danışmanlığı yapıyoruz. Ayrıca ileri seviye bale kursu süresince başarılı ve yetenekli olan öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini analiz ederek, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri sahneye erkenden adım atmalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Bale Akademi’den mezun etmiyoruz!

Kariyer Koçluğu

Genç dansçılarımızı amatörlükten profesyonelliğe taşıyan eğitimimiz ile gelecekteki kariyer planlarına baleyi de dahil ediyoruz.

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu öğrencilerimizden yetenekli olanlar için bale topluluğu ve dans ekibi seçmeleri, reklam ve klip projeleri, bale resitalleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Ailelerin bilgisi dahilinde kariyerlerine başlama fırsatı veriyoruz.

Türkiye’nin önde gelen dansçıları, koreografları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız yeteneklerini yönlendirmeye hemen başlamalısınız…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel balerin ya da balet olarak dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın ilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol gösterici olmaya devam ediyor, yeteneklerini değerlendirerek büyük adımlar atmalarını sağlıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınızın bale yaparken kendilerini tanımalarına fırsat verin!

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu ile fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, eğlenerek büyüsünler!

Görsel ALT Başlığı

1800+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize balenin teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel ileri seviye bale kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bale eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

160+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu eğitimi alan 160’dan fazla öğrencimiz ileri seviye bale eğitimleri ile yeteneklerini şekillendirerek kariyer basamaklarını çıktılar.

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek kendini geliştiren öğrencilerimiz, zarafet, yaratıcı drama, müzik ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Bale Akademi olarak ileri seviye bale eğitimi sürecinde ve sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Bale Eğitimleri

Her yaş grubuna özel; çocuk, genç ve yetişkin bale eğitimlerimizle geleceğin başarılı balerin ve baletlerini yetişiyoruz!

Çocuklarının yeteneklerine uygun dans eğitimi almasını isteyen aileler, bale tutkusunu yıllardır erteleyen yetişkinler, sahne tekniğini geliştirmek isteyen balerin ve baletler için bale eğitimleri, konservatuvar programları, etkili iletişim eğitimleri, dansın ustalarından workshoplar hazırladık!

Hayallerinizi gerçekleştirmeyi ertelemeden hemen size en uygun bale eğitimi programına kayıt olun ve içinizdeki cevherle tanışın!

Sosyal Etkinlikler

Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Genç dansçılarımızın eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı geziler, aktiviteler ve çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Çocukları bale eğitiminin yanı sıra bu eğlenceli ortam ile sosyal becerilerini geliştirip kendine güvenen ve dansta başarılı bireyler haline getiriyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Gençlerimizin kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de çocuğunuzu Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel bale eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans workshopları ve farklı sanat dallarından etkinlikler düzenleyerek genç dansçılarımızın sanata olan ilgisini canlı tutuyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar çocuklarınızın ihtiyacı olan her şeyi düşünüyoruz.

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi balerin ve baletlerinden genç dansçılarımızın sahne performanslarına ve koreografilerine yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu öğrencilerimizin sahne çalışmaları, uygulamalı dersleri ve eğitim sürecinde yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak yeteneklerini açığa çıkarıyoruz.

Ünlü balerin ve baletlerden aldığımız önerilerle eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da geleceğin başarılı balerin ya da baletleri olmaları için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Alanında uzman dansçılarımızı sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik eğitimler düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, bale resitalleriyle izleyenleri büyülemiş, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş dansçılardan balenin tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını baleye ve sanata adamış ünlü bale eğitmenlerimizden gençlerimiz için hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı

Özel 13-18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel 13-18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Genç bale dansçılarımız ailelerinin de onayı ile özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu sonrasında hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyor. Siz de kendiniz için en uygun eğitimin hangisi olduğuna karar veremiyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Özel 13- 18 Yaş İleri Seviye Bale Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, çocuklarınız sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alsın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, gençler için bale sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, uzman bale eğitmenlerinden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, özel ileri seviye bale eğitimi sonrası kariyer koçluğu ile bale sanatına ve dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun özel bale eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre özel bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, öğrencilerimize odaklanan özel 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Gençlerimizi doğru eğitimlere yönlendirmek ve kurs programlarından yüksek verim almalarını sağlamak için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Yeteneğinin Farkında, Özgüvenli ve Sosyal, Geleceğe Mutlu Bakan Gençler Yetiştiriyoruz!

Gençlerimizi hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun bale eğitim planını belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerinizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bale kursları belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Geleceklerine Işık Tutalım!

Uygulamalı ve eğlenceli özel bale eğitimi ile gençlerimizin yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip olarak gelişmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Gizli kalmış yeteneklerinizi gençler için özel ileri seviye bale eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Bale kurslarımızda yaş gruplarına göre sınıflar oluşturulmaktadır. Sınıflarımız; 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu ve Konservatuvara Hazırlık Kursu sınıfları olarak ayrılmaktadır.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi özel ileri seviye bale kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel 13-18 yaş ileri seviye bale kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

+1800

Mezun Öğrenci

Bale eğitimi alan, sahne deneyimi kazanan binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

223

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.115 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80