Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu

Hayata Sanatın Penceresinden Bakan Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınız Hayal Gücünü Sahneye Yansıtsın!

Vücudunu tanıyan, beden farkındalığı gelişmiş, hayal dünyasının sınırlarını zorlayan ve üretken çocuklar yetiştiriyoruz!

Çocuklarınızın özgüven kazanıp kendini daha rahat ifade edebilmesini, çevresiyle sağlıklı iletişim kurabilmesini ve disiplinli olmasını ister misiniz? Bale Akademi özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu ile birebir verdiğimiz yaratıcı drama derslerinde çocuklarınız kendini hem daha rahat gösteriyor hem de daha hızlı öğreniyor! Yeteneklerini keşfeden ve geliştiren çocuklar hayata daha mutlu bakıyor!

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu programı çocukların kendilerini ve yeteneklerini fark etmeleri, yaşıtları ile ortak paylaşımda bulunmaları, çevreyle uyum içinde yaşamaları ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Araştırmalara göre özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklerken ders başarılarını arttırıyor, iletişim kabiliyetlerini güçlendiriyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Özel 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
30 Hafta 60 Saat
Kontenjan
1 Kişi

MEB Onaylı Özel 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Programı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 30 hafta 60 saatlik çocuklar için özel yaratıcı drama kursu programımızla çocuklarınıza yaratıcı drama teknikleriyle daha mutlu bireyler olmanın yolunu göstereceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Bale Akademi

Çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuklar için özel yaratıcı drama kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimleri alsın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, drama ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak MEB onaylı Özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu sertifika.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Çocuğunuzun Yeteneklerini Fark Etmesini Sağlayın!

Çocuklarınızın hayata farklı pencerelerden bakmasını ve yeteneklerini keşfetmesini istiyorsanız özel 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi ile tanışmasını sağlayın!

Çekingen ve sessiz çocukların kendilerini ifade etmeyi öğrenebilmesi, atılgan ve taklit yeteneğine sahip çocukların kendini geliştirebilmesi ya da yalnızca yaratıcı drama ile tanışmayı isteyen çocuklarımız için özel olarak hazırladığımız birebir yaratıcı drama eğitimi programı ile çocuklarınızın hayata sanat çerçevesinden bakmalarını sağlayın!

Özgüveni yüksek ve kendini rahatça ifade edebilen çocuklar her alanda başarıyı yakalıyor! Çocuğunuzun özel yaratıcı drama eğitimi almasını sağlayarak hayatına güzel bir dokunuş yapın!

Yeteneklerini Keşfeden Çocuklar Hayata Daha Mutlu Bakıyor!

Bedenini tanıyan, yeteneklerinin farkında olan ve kendini geliştirmeye çalışan çocuklar, daha neşeli ve pozitif oluyor!

Erken yaşlarda özel yaratıcı drama eğitimi ile tanışan çocuklar; senaryo oluşturma, doğaçlama yapma, rol oynama gibi konularda kendilerini geliştirerek geleceğin başarılı yaratıcı drama sanatçıları olmak için ilk adımlarını atıyor! Kendilerini keşfeden çocuklar, sanatsal bakış açısı kazanarak hayatın olumsuz taraflarına odaklanmak yerine daha canlı ve renkli taraflara odaklanarak mutluluğun kapılarını aralıyor!

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama derslerinde çocuklarınız bir karakteri canlandırırken adeta yaşayacak ve farklı ruh halleri ile tanışarak empati yeteneklerini geliştirecek! Çocuklarınız çevresinde insanlara karşı olan anlayışı ve kibarlığı ile göz dolduracak!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Yaratıcı ve Üretken Nesiller Yetiştiriyoruz!

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu ile öğrencilerimiz okul, aile, arkadaş ortamında kendini ifade etmekten çekinmeyen ve sağlıklı iletişim kurabilen kişiler olarak yer alacak!

Çocuklarınız girdiği her ortamda kendine güveni ve ifade becerileri ile göz doldururken yaşıtları arasında fark yaratacak! Yaratıcılığı artan ve yeni fikirler ile kendini sürekli geliştiren çocuklar sanatsever bireyler olarak geleceğe ışık olacaklar! Bale Akademi olarak, çocuğunuzun yeteneklerine ve isteklerine özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu programı hazırladık! Çocuğunuzun hayallerine giden yolda yanında olmak istiyorsanız Bale Akademi’ye gelin, kaliteli eğitim programımız ile tanışın!

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimlerimizle çocuklarınız hem özgüven kazanacak hem de toplum kurallarını benimseyecek, böylece hayatı kendiniz ve çevreniz için daha güzel hale getireceksiniz!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu programıdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak için özel 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi aldırmak isteyin, ister yeteneklerini keşfetmek için eğitim aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi merkezlerinin programlarını değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Özel 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, yaratıcı drama uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimleri teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Yaratıcı drama en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi sahne sanatlarında uzmanlaştıracak eğitim sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları bale ve farklı dans eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Kariyer Koçluğu

7-9 yaş yaratıcı drama kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize kariyer fırsatları yaratıyoruz.

7-9 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizden yetenekli olanlar için tiyatro ve sinema oyuncu seçmeleri, bale resitalleri ve dans gösterileri, reklam ve dizi projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Ailelerinin bilgisi dahilinde kariyerlerine başlama fırsatı veriyoruz.

Çocuklarınızın Türkiye’nin önde gelen yönetmenleri, yapımcıları, kanalları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız yeteneklerini yönlendirmeye hemen başlamalısınız…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Yaratıcı drama ve oyunculuk alanında ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınız hayal kurmayı ve eğlenmeyi unuttu mu?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi ile fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

Görsel ALT Başlığı

250+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize yaratıcı drama tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklara özel yaratıcı drama kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yaratıcı drama eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

160+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi programımızı alan 160’dan fazla öğrencimiz, kendilerini geliştirdiler ve hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi ve destekleyici kurslarımızı bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize tiyatro, dans, müzik ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Bale Akademi olarak çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi sürecinde ve sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken bizler de onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Bale eğitimi almak isteyen çocuk, genç ve yetişkinler için 3-4 yaş bale kursu, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, yetişkin bale kursu, konservatuvara hazırlık kursu, zumba kids, modern dans, barre, hiphop, stretching, break dance, zarafet eğitimi, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi ile birlikte mesleki bilgi ve beceri kazandıracak kurslarımıza çocuklarınızı şimdiden yönlendirin, Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri olma yolunda onlara destek olun.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; yaratıcı drama duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi yaratıcı drama sanatçılarından kursiyerlerimizin sahne performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel 7- 9 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin sahne performansları, rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta yaratıcı drama sanatçılarından aldığımız eleştirilerle eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da gelecekte başarılı isimler arasında yer almaları için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, yaratıcı drama koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan yaratıcı drama tekniklerini ve püf noktalarını öğrenecekleri butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı

Özel 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel 7 – 9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuklarına özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu sonrasında hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Özel 7 – 9 Yaş Yaratıcı Drama Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel 7 – 9 yaş yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, yaratıcı drama kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile yaratıcı drama ve sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuklar için özel yaratıcı drama kursu programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına göre çocuklara yaratıcı drama eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir özel 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuklar için özel yaratıcı drama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek eğitimler hazırlıyor, özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu sonrası kariyer danışmanlığı yaparak başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Yeteneğinin Farkında, Özgüvenli ve Geleceğe Mutlu Bakan Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, rol yapma ve doğaçlama konularında kendilerini denemelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuklar için özel yaratıcı drama kursu belirleyerek hayatlarına yön verelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik özel çocuk yaratıcı drama eğitimleri belirleyelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Geleceklerine Işık Olalım

Uygulamalı ve eğlenceli özel 7-9 yaş drama kursu ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimleri ile saklı kalmış yetenekleri açığa çıkarıyor, geleceğin başarılı oyuncularını ve sahne sanatı uzmanlarını yetiştiriyoruz. Çocuklarınızı görmezden gelmeyin…

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak özel 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi Özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Özel 7 - 9 yaş yaratıcı drama kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu ve dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi çocuklar için özel yaratıcı drama eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel 7-9 yaş yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için yaratıcı drama kursu ile yeteneklerini ve ilgilerini fark eden binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

217

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.085 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80