Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Yetişkinler İçin Yaratıcı Drama Kursu

Sanatı Hayatınızla Bütünleştirmeye Hazır Olun!

Duygularınızı Sahneye Yansıtın!

Yaratıcı drama eğitimi ile hayal dünyanızın derinliklerinde bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Hayatı eğlenceli hale getirin!

Kendinizi yaratıcılık, drama, doğaçlama, odaklanma, ifade becerileri, sorumluluk bilinci, empati becerisi, sanatsal bakış açısı ve problem çözebilme konularında geliştirmek istiyorsanız Yaratıcı Drama kursu tam size göre! Doğru ve kaliteli eğitim planımız ile hedeflerinize ve beklentilerinize yönelik dersler alacak, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacaksınız!

Sağlıklı iletişim kurabilen, kendini tanıyan ve sanat ruhu taşıyan bireyler olarak hayata daha mutlu bakacaksınız! Yetişkinler İçin Yaratıcı Drama Kursu ile düşlerinizi gerçekleştirme zamanı!

Her yıl yaratıcı drama eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için hayallerinden vazgeçiyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Yetişkinler İçin Yaratıcı Drama Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
35 Hafta 60 Saat
Kontenjan
12 kişi

MEB Onaylı Yaratıcı Drama Kursu Programı

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 35 hafta 60 saatlik yaratıcı drama kursları programımızla yaratıcı dramanın büyülü dünyasına adım atacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Yaratıcı Drama Kursu Bale Akademi

Yaratıcı dramayı en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek, yeteneklerinizi şekillendirmek ve kendinizi geliştirmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yaratıcı drama kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, drama ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden yaratıcı drama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı yaratıcı drama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden yaratıcı drama eğitimi alarak suça ortak olmayın.

Görsel ALT Başlığı

Hayatın Monotonluğundan Sıkıldınız Mı?

Günlük hayatın yoğun temposu sizi hayal kurmaktan uzaklaştırıyor mu? Yaratıcı Drama Kursu ile hayal gücünüzün rengini sahneye yansıtın!

Yaşamın stresli akışından uzaklaşmak isteyenler, canlandırma ve rol yapmaya ilgi duyanlar, iş, okul ve sosyal hayatta kendini ifade etmekte zorlananlar, iletişim becerilerini güçlendirmek isteyenler eğlenceli ve bir o kadar da öğretici yaratıcı drama kursu ile kendinizi keşfedin!

Sanatın canlı dünyasında yer almanın tam sırası! Sıkıcı bir hayattan, yoğunluktan ve kaygılarınızdan uzaklaşarak kendinizi geliştirin!

Sanatın Özgür Ruhunu Hissedin!

Endişelerinizi, sınırlarınızı, hayata bakış açınızı değiştirin! Kendinizi sanatın serbest ve yaratıcı dünyasına bırakın!

Yaratıcı Drama Kursu ile iletişim becerilerinizi güçlendirecek, sosyalleşecek, rol yapma ve canlandırma yeteneğinizi keşfedecek, hayal gücünüzü besleyecek ve farklı sanat dallarını öğreneceksiniz. Hayatınızın rutin akışında körelen tüm duygularınız açığa çıkacak! İletişimin gücüyle yapabileceklerinizi keşfedin!

İsteyin, karar verin ve harekete geçin! Yaratıcı Drama Kursu ile sosyal becerileri kuvvetli ve renkli insanlar olarak hayatınızın keyfini çıkarın!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Yaratıcılığınız İle İnsanları Büyüleyin!

Yaratıcı Drama kursuna atacağınız küçük bir adım hayatınıza heyecan katmak için yeterli! Bale Akademi ile hayatın sıkıcılığı arasından sıyrılın!

Girdiğiniz her ortamda yaratıcı ve renkli insanlar olarak anılmak istemez misiniz? Yaratıcı Drama Kursu ile kendini ifade etmede profesyonel, akıcı konuşabilen, orijinal fikirler bulabilen, doğaçlama yeteneği gelişmiş bireyler olarak çevrenizdekileri kendinize hayran bırakın! Eğitim planımızı gözden geçirin ve Bale Akademi’nin ayrıcalıklarından yararlanın!

Yaratıcı Drama Kursu ile hem sosyalleşecek hem de yaratıcılığınızı geliştirerek, hayatınıza farklı bakış açıları katacaksınız!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan yaratıcı drama eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni yaratıcı drama eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı yaratıcı drama eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında eğitimler alabilirsiniz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı yaratıcı drama kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir yaratıcı drama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun yaratıcı drama eğitimleri veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve yaratıcı drama eğitimi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların yaratıcı drama eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden yaratıcı drama kursu alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Yaratıcı Drama Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, yaratıcı drama uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Yaratıcı drama kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde yaratıcı drama eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Yaratıcı drama en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi sahne sanatlarında uzmanlaştıracak yaratıcı drama eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve hayatına renk katmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize yaratıcı drama kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Bale Akademi olarak sadece yaratıcı drama eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Hayatına fark katmak isteyenlere diksiyondan beden diline, danstan etkili iletişime kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Hobilerinizi keyifle devam ettirebilmeniz için yaratıcı drama eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini yanınızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Yaratıcı drama ilginizi çekiyor ve nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin, Sahneye Çıkın!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu ile sahnenin büyüleyici dünyasına adım atın!

Kendi Hikayenizi Yazın, Yıldız Gibi Parlayın!

Yaratıcı drama eğitimi alın, yeteneklerinizi yeniden şekillendirin!

Görsel ALT Başlığı

300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize yaratıcı drama tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı yaratıcı drama kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yaratıcı drama kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye yaratıcı drama dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Bale eğitimi almak isteyen çocuk, genç ve yetişkinler için 3-4 yaş bale kursu, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, yetişkin bale kursu, konservatuvara hazırlık kursu, zumba kids, modern dans, barre, hiphop, stretching, break dance, zarafet eğitimi, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; yaratıcı drama duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir yaratıcı drama kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Yaratıcı drama eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece yaratıcı drama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak yaratıcı drama dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! yaratıcı drama kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi yaratıcı drama sanatçılarından kursiyerlerimizin sahne performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin tiyatro sahnesi performansları, rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta yaratıcı drama sanatçılarından aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte başarılı isimler arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü yaratıcı drama eğitmenleri ve tiyatro oyuncuları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik yaratıcı drama eğitimleri düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan yaratıcı drama tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Sanatı ustasından öğreniyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Yetişkinler İçin Yaratıcı Drama Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Yetişkinler İçin Yaratıcı Drama Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Öğrencilerimiz hem yaratıcı drama tekniklerini öğrenmek hem de hobilerini keşfetmek için yaratıcı drama kursları sonrasında bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Yaratıcı Drama Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Yetişkinler için yaratıcı drama kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, yaratıcı drama kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış yetişkinler için yaratıcı drama kursu sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun yaratıcı drama eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre yaratıcı drama kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir yaratıcı drama eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi yaratıcı drama kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Yeteneklerinizi geliştirecek eğitimler hazırlıyor, yaratıcı drama kursu sonrası kariyer danışmanlığı yaparak başarılı olmanızın önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Yaratıcı drama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Avrupa Standartlarında Uygulamalı Yaratıcı Drama Eğitimleri, Keyifli Etkinlikler ve Unutulmaz Dostluklarla Dolu Bir Serüven Sizi Bekliyor!

Hayata pozitif yaklaşmak, sosyalleşmek ve arkadaş kazanmak, yeteneklerinizi keşfetmek ve eğitim hayatınızda daha başarılı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun yaratıcı drama eğitimi içeriğini belirleyerek geleceğinizi birlikte şekillendirelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerinizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik yaratıcı drama eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Hayatınıza Renk Katalım!

Uygulamalı yaratıcı drama eğitimi ile öğrenin, hem hobi kazanın hem de sosyal bir ortamda yaşıtlarınızla eğlenceli vakitler geçirin.

Kayıt Ol »

İçindeki Yeteneği Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki tutku bize yeter! Yaratıcı drama tekniklerini öğrenmek ve eğitmen olmak isteyenlere özel yaratıcı drama kursları hazırladık. Erken kayıt fırsatlarımızı kaçırmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak yetişkinler için yaratıcı drama eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Yetişkinler için yaratıcı drama kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi yetişkinler için yaratıcı drama kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Yetişkinler için yaratıcı drama kursu eğitmen kadromuz; yaratıcı drama, oyunculuk, tiyatro ve konservatuara hazırlık gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, sanat direktörleri ve drama koçlarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Yaratıcı drama eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Yaratıcı drama kursu ve bale eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi yaratıcı drama eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Yaratıcı drama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

300+

Mezun Öğrenci

Yetişkinler için yaratıcı drama kursu ile yeteneklerini ve ilgilerini fark eden binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

362

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.810 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80