Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Beden Perküsyonu Kursu

Benliğinin Farkında Mutlu Çocuklar!

Hayatın Ritmini Bedeninle Yansıt!

Çocuklarınızın elleri ve ayaklarıyla neler yapabileceğinizi görmeye hazır mısınız? Vücutlarının farkına varacakları ve sınırlarını keşfedecekleri bu yolculuğa katılmanın tam zamanı!

Çocuklarınız kendini müziğin canlı ritmine bırakacak, elleri ve ayaklarıyla harikalar yaratacak, ritim duygusunu artıracak ve müzik kulağının gelişeceği bir serüvene adım atacak! Müziğin ve dansın bütünleştiği beden perküsyonu eğitimi çocuklarınızın beden farkındalığını arttırarak fiziksel gelişimine katkıda bulunacak!

Beden perküsyonu eğitimi programı çocukların müzik ile iç içe olmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmek ve geleceğin başarılı sanatçılarını yetiştirmek amacıyla özel olarak hazırlanmıştır.

Beden perküsyonu eğitimi alan çocukların yaşıtlarına oranla sanatsal etkinliklerde daha başarılı oldukları, duyularının daha çok geliştiği, sosyalleşmeye daha yatkın oldukları belirlenmiştir.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Beden Perküsyonu Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 4 Saat
Kontenjan
12 kişi

Çocuklar İçin Beden Perküsyonu Kursu Programı

Bugüne kadar yüzlerce kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 4 hafta 4 saatlik beden perküsyon eğitimi programımızla çocuklarımızın müzikle tanışmalarını ve vücutlarını keşfetmelerini sağlayacağız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Beden Perküsyonu Kursu Bale Akademi

Çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuklar için beden perküsyonu kursu programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve tecrübeli, pedagojik eğitim ilkelerine vakıf, Türkiye’nin ünlü ve başarılı müzisyenlerinden çocuklar için beden perküsyonu eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuklar için beden perküsyonu kursu sonunda eksik kaldığını ve öğrenemediğini düşünen öğrencilerimiz için ücretsiz çocuk beden perküsyonu kursu tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

Perküsyon Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak kurum onaylı çocuklar için beden perküsyonu kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuklar için beden perküsyonu kursu alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Çocuklarınız Vücudunu Keşfetsin!

Çocuklarınızın, doğuştan gelen ritim duygusunu, doğru eğitimlerle geliştirerek kontrol edilebilir hale getirmesini ve böylece beden ve alan farkındalığının oluşmasını ister misiniz?

İçine kapanık ve sessiz çocukların kendilerini keşfettiği, sosyal becerileri zayıf olan olan çocukların kendini ifade etmesinin kolaylaştığı ve bedenini henüz tanımayan çocukların bedeni ile tanıştığı beden perküsyonu kursu yolculuğuna katılın! Çocuklarınız için en uygun ve doğru eğitim planımız tanışmalarını sağlayın, hayata daha mutlu baksınlar!

Beden perküsyonu derslerimizi oyun ve aktivitelerle yapıyor, eğlenirken öğrenmenin mutluluğunu yaşıyoruz!

Zihinsel Gelişimine Destek Olun!

Ritim duygusu gelişmiş çocuklar problemler karşısında analitik düşünme yeteneği ve kendilerini doğru ifade etme becerisi kazanıyor!

Beden perküsyonu kursu alan öğrenciler kendilerini ifade ederken zorluk yaşamıyor, sorumluluk sahibi ve disiplinli oluyor! Çocuklarınız ritmik yetenekleri, dinleme becerileri ve yaratıcılıklarını artırarak hayata daha mutlu bakmayı öğreniyor! Ebeveynler olarak, çocuğunuzun zihinsel gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız özel beden perküsyonu kursu almalarını sağlayın!

Dikkat dağınıklığı yaşayan çocuklar beden perküsyonu kursu ile odaklanmayı ve ritim duygusunu geliştirerek, uyumlu olmayı başarıyor!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Hayatın Ritmini Bale Akademi’de Yakalayın!

Erken yaşta beden ve alan farkındalığını geliştiren çocuklar ev, okul ve sosyal hayatında başarıyı garantiliyor! Doğru eğitim programları ile çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel sağlığını koruyun!

Türkiye’nin en kaliteli beden perküsyonu dersleri Bale Akademi’de alınır! Alanında uzman eğitmenler ile müzik kulağını geliştiren ve ritim algılarını artıran çocuklar her alanda başarıyı yakalıyor! Siz de Bale Akademi’ye gelin, çocuklarınız hem eğlenerek güzel vakit geçirsin hem de öğrendiği şeylerle hayal dünyasını genişletsin!

Beden perküsyonu eğitimi alan çocuklar, daha disiplinli, sorumluluk sahibi ve dikkatli bireyler olarak yetişiyor!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan beden perküsyonu eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programıdır.

Bugüne kadar 180’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yeni beden perküsyonu kursu metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için beden perküsyonu kursu aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı beden perküsyonu kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için beden perküsyonu kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden beden perküsyonu kursu alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Beden Perküsyonu Kursu Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, beden perküsyonu uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuklar için beden perküsyonu kursu programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde beden perküsyonu kursu içeriğini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Dans en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimize dans sevgisi ve bilgisi kazandıracak beden perküsyonu kursu sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları müzik ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Beden perküsyonu kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, çocuklar için beden perküsyonu kursu sonrası kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Eğitim Sonrası Destek

Bale ve farklı dans türleri alanında ilerlemek isteyen öğrencilerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuklar için beden perküsyonu kursu ile sadece eğitim süresince değil beden perküsyonu kursu sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor beden perküsyonu kursu ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınızın bedenlerini keşfetmelerini sağlayın!

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği dışarı çıkaracak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

Görsel ALT Başlığı

180 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize beden perküsyonu tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklar için beden perküsyonu kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuklar için beden perküsyonu kursu ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen beden perküsyonu kursu arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

100+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Beden perküsyonu eğitimi alan 100’den fazla öğrencimiz, hem eğlendiler hem öğrendiler hem de hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Çocuklar için beden perküsyonu kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize oyunculuk, dans, yaratıcı drama ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Bale Akademi olarak eğitim sürecinde ve beden perküsyonu kursu sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken bizler de onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Bale eğitimi almak isteyen çocuk, genç ve yetişkinler için 3-4 yaş bale kursu, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, yetişkin bale kursu, konservatuvara hazırlık kursu, zumba kids, modern dans, barre, hiphop, stretching, break dance, zarafet eğitimi, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Çocuklar için ile birlikte mesleki bilgi ve beceri kazandıracak kurslarımıza çocuklarınızı şimdiden yönlendirin, Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri olma yolunda onlara destek olun.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; ritim eğitmenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir beden perküsyonu kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuklar için beden perküsyonu kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak bale dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü ritim sanatçıları ve müzisyenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik beden perküsyonu kursu düzenliyoruz. Ritim şovlarıyla izleyenleri büyülemiş, müzik dünyasına katkıda bulunmuş, ünlü müzisyenlerle başarılı çalışmalara imza atmış müziğin üstatlarından işin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Çocuklar İçin Beden Perküsyonu Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Beden Perküsyonu Eğitimi Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, beden perküsyonu kursu sonrasında çocuklarına, hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız veli ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuklar İçin Beden Perküsyonu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuklar için beden perküsyonu kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, çocuklarınız sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alsın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, beden perküsyonu kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuklar için beden perküsyonu kursu sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun beden perküsyonu kursu programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuk beden perküsyonu kursu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir çocuklar için beden perküsyonu kursu ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir eğitim veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi beden perküsyonu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek beden perküsyonu kursu hazırlıyor, kariyer danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için beden perküsyonu kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuklarınıza Farkındalık Kazandıracak, Sosyalleşecekleri Bir Eğitim Armağan Edin!

Çocuklarınızın keyifli bir ortamda sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun beden perküsyonu kursu programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza en uygun beden perküsyonu kursu programını belirleyelim, yol haritası çizelim, çocuklarınızın hedeflerine ulaşmasını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı beden perküsyonu kursu ile çocuklarınız sanatı ve hayatı tanısın, yaparak ve yaşayarak öğrensin, hayata bambaşka bir açıdan baksınlar!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için beden perküsyonu kursu ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak çocuklar için beden perküsyonu kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için beden perküsyonu kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Beden perküsyonu kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi beden perküsyonu kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Gitar Kursu, Piyano Kursu, Keman Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi MEB onaylı sertifika verirken Bateri Kursu, Temel Müzik Eğitimi, Viyola Kursu, Çello Kursu, Ukulele Kursu, Saksafon Kursu, Klarnet Kursu, Mini Bale Kursu, Bale Hazırlık Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizde ise katılım sertifikası vermekteyiz.

Çocuk hip hop kursu eğitmen kadromuz; sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için beden perküsyonu kursu ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için beden perküsyonu kursu ve bale eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi beden perküsyonu kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Beden perküsyonu kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

180+

Mezun Öğrenci

Beden perküsyonu kursu ile farkındalık kazanan, dans etmeyi seven yüzlerce mutlu çocuk.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

209

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.045 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80