Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuklar İçin Özel Beden Dili Kursu

Çocuklarınızın İfade Becerilerini Geliştirmesini Sağlayın!

İletişimi Güçlü Çocuklar Hayata Daha Mutlu Bakıyor!

Çocuklarınızın ev, okul ve sosyal hayatında kendini rahatça ifade edebilmesini ve girdiği her ortamda iletişim becerileriyle fark yaratmasını ister misiniz?

Beden dili eğitimi ile çevresindeki insanları daha iyi anlamaya başlayan çocuklar, empati duygusunu geliştirerek daha objektif ve yardımsever bireyler olacak! Çocuklarınıza nefes kontrolü, vurgu, tonlama, kişisel bakım, topluluk önünde rahatça konuşma gibi eğitim ve günlük hayatında ihtiyaç duyacağı tüm iletişim tekniklerini öğretiyoruz! Okul hayatında öğretmenlerine, sınıf arkadaşlarına, evde ailesine ve dışarıda arkadaşlarına karşı kendini ifade etmekten çekinmeyen, özgüvenli çocuklarınız her alanda başarıyı yakalayacak!

Çocuklar için özel beden dili kursu programı beden dilinin nasıl kullanılacağını öğrenmek, anlama ve anlaşılma becerisini geliştirmek isteyen katılımcılar için özel olarak hazırlanmıştır.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Çocuklar İçin Özel Beden Dili Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 12 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Çocuklar İçin Özel Beden Dili Kursu Programı

Bugüne kadar 6300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 4 hafta 12 saatlik çocuklar için özel beden dili kursu programımızla kusursuz bir iletişim için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Aktif Çocuklar İçin Özel Beden Dili Kursu Bale Akademi

Kendini doğru ifade eden, sosyal yaşamda dikkat çeken ve eğitim hayatında başarılı çocuklar yetiştirmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuklar için özel beden dili kursu programlarıyla çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alsın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin ünlü ve duayen çocuklar için özel beden dili ve hitabet ustalarından çocuklar için özel beden dili ve hitabet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

Çocuklar için özel beden dili kursu sonunda eksik kaldığını ve öğrenemediğini düşünen öğrencilerimiz için ücretsiz beden dili kursu tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

Beden Dili Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim hayatında referansı olacak, çocuklara özel beden dili eğitimi aldığını belgeleyen kurum onaylı çocuklar için beden dili kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklar için özel beden dili eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuklar için özel beden dili kursu alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Çocuklarınızın İletişim Becerilerini Güçlendirmek İster Misiniz?

Çocuklarınız ev, okul ve sosyal hayatında kendini ifade ederken zorluk mu yaşıyor? Cevabınız evetse çocuklar için beden dili kursumuzla tanışın!

Etkin iletişimin olmazsa olmazı beden dilinin doğru kullanımı ile çocuklarınız hayatın her alanında başarıyı yakalayacak! Güçlü iletişim kurma ve insanları daha iyi anlamanın en doğru şeklini öğrettiğimiz beden dili eğitimi ile çocuklarınız özgüven kazanacak! Çevresinde iletişim becerileri gelişmiş ve objektif bakış açısı ile sorunları çözebilen çocuklar olarak fark yaratacaklar!

Girdiği her ortamda saygı gören, anlatma, anlama konusunda başarılı ve konuşması ile herkesi etkileyen çocuklar yetiştiriyoruz!

Beden Dili Kursu İle Kendini İfade Etmeyi Öğrensin!

Çocuklarınız doğru ve yerinde kullandığı beden dili ile anlatmak istediklerini en doğru şekilde aktaracak! Etkili iletişimi ile yaşıtları arasında fark yaratacak!

Çocuklar İçin Özel Beden Dili kursu ile çocuklarınız konuşma ve dinleme becerilerini geliştirecek, iş, okul ve sosyal yaşamda saygı gören bireyler olacak, jest ve mimiklerini etkili kullanacak, anlama, anlatma ve algılama kabiliyetleri güçlenecek, istediklerinin anlaşılması konusunda sorun yaşamayacak! Çocuklarınızın yaşamını kolaylaştırmak için bir adım atın!

İsteyin, karar verin ve harekete geçin! Çocuklar için özel beden dili kursu ile çocuklarınız iletişim becerileri kuvvetli insanlar olarak hayatının keyfini çıkarsın!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Özgüveni İle Fark Yaratan Çocuklar!

Okulda öğretmenleri tarafından, sosyal hayatında arkadaşları tarafından, kurduğu güçlü iletişim ile övgü alan çocuklar Bale Akademi’de yetişir!

Çocuklarınız anlatma, anlama ve algılama yetenekleri ile okulda, evde ve gelecekte iş hayatında sorun yaşamayacak! İnsanların onlarla konuşurken söylediklerinin doğru olup olmadığını kestirebilecek, davranışlarını ona göre şekillendirecek! Anlamsız ve karışık iletişimler üzerine kurulmuş ilişkiler ile kendini yormayacak ve hayatın her alanında kolaylığı hissedecek!

Çocuklar için özel beden dili kursu ile çocuklarınızı, iletişimin şifrelerini çözdüğü keyifli bir yolculuğa davet ediyoruz! Siz de hayatı çocuklarınız için daha anlaşılır kılmak ve başarılı olmalarını sağlamak istiyorsanız çocuklar için özel beden dili kursuna gelin!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel beden dili eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 6300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni çocuklar için özel beden dili eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Türkiye’nin en iyi sanat kursundan çocuklar için özel beden dili eğitimi alın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve çocuklar için özel beden dili eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuklar için özel beden dili eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için özel beden dili kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuklar için özel beden dili eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuklar İçin Özel Beden Dili Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, çocuklar için özel beden dili uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuklar için özel beden dili kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla çocuklar için beden dili derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Çocuklar için özel beden dili eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve beden dili eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınıza Özgüven Aşılayın!

Çocuklarınızın ifade becerilerini geliştirerek başarıya ulaşmasını sağlayın!

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Çocuklar için özel beden dili kursu ile fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, eğlenerek büyüsünler!

Görsel ALT Başlığı

6300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize beden dilinin sırlarını ve doğru iletişim tekniklerini aktardık.

Tam donanımlı çocuklar için özel beden dili kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel beden dili kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye çocuklar için beden dili dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Bale eğitimi almak isteyen çocuk, genç ve yetişkinler için 3-4 yaş bale kursu, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, yetişkin bale kursu, konservatuvara hazırlık kursu, zumba kids, modern dans, barre, hiphop, stretching, break dance, beden dili dersleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; beden dili eğitmenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendisine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuklar için özel beden dili kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuklar için özel beden dili eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak bale eğitimi dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi beden dili ve iletişim uzmanlarından kursiyerlerimizin çalışmalarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Çocuklar için özel beden dili kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eğitimimize şekil verirken gençlerimizin de gelecekte başarılı isimler arasında yer almaları için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü beden dili eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuklar için beden dili eğitimi düzenliyoruz. Beden dili ve imaj üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan özgüvenli bireyler olmanın püf noktalarını öğrenecekleri butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını beden dili ve imaj koçluğuna adamış profesyonellerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Çocuklar İçin Özel Beden Dili Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Özel Beden Dili Kursu Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Çocuğunu geliştirmek, hayatına değer katmak isteyen ailelerimiz çocuklar için özel beden dili kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, çocuğunuza değer katmaya devam edin!

Çocuklar İçin Özel Beden Dili Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuklar için özel beden dili kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın çocuklarınız keyifli bir atmosferde eğitim alsın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuklar için özel beden dili kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuklar için özel beden dili kursu sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuğunuzun seviyenizi belirlemek ve ona en uygun çocuklar için özel beden dili eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizi yapıyor, bilgi ve deneyimini ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre çocuklar için beden dili kursu içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen çocuklarınıza odaklanan bir özel beden dili eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi çocuklar için özel beden dili kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için çocuklar için özel beden dili eğitimi sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklar için özel beden dili eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Çocuklarınız Beden Dili ve Güçlü İletişimi İle Fark Yaratsın!

Çocuklarınızın iletişim becerilerinin yetersiz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ya da eğitim hayatında daha başarılı olmasını, iyi bir konuşmacı olmasını, öğretmenlerinin gözdesi olmasını mı istiyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Çocuğunuz için en uygun eğitimleri belirleyerek hayatının seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun özel beden dili eğitimi programını belirleyelim, yol haritası çizelim, hedeflerine ulaşmasını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Doğru İletişim Kursunlar!

Uygulamalı beden dili eğitimi ile çocuklarınız kendini ve hayatı tanısın, yaparak ve yaşayarak öğrensin, hayata bambaşka bir açıdan baksınlar!

Kayıt Ol »

Çocuklarınızın Kişisel Gelişimine Katkı Sağlayın!

Çocuklarınızı okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, toplumsal kurallara uyan bir birey olarak yetiştirmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için özel beden dili kursu ile keşfetsin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak çocuklar için özel beden dili eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak hangi seviyede eğitim alacaklarına, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Çocuklar için özel beden dili dersi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Beden dili kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi çocuklar için özel beden dili kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Çocuklar için özel beden dili kursu eğitmen kadromuz; zarafet, mankenlik, iletişim, diksiyon ve beden dili gibi alanlarda deneyimli, yıllarını imaj ve iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Beden dili ve iletişim alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için özel beden dili ve hitabet eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için özel beden dili kursu ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi çocuklar için özel beden dili kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuklar için özel beden dili kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

6300+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için özel beden dili kursu sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

150

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 750 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80