Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Beden Dili Kursu

İletişiminizi Güçlendirerek Hayatınızı Kolaylaştırın!

Beden Dilinizi Etkili Kullanarak Anlatmak İstediklerinizi En Doğru Şekilde Aktarın!

Topluluk önünde gerilmeden konuşmak, aile içinde ve arkadaş çevrenizde kolayca anlaşılmak, anlattıklarınızla dikkatleri üstünüze toplamak istiyorsanız Özel Beden Dili Kursu sizleri bekliyor!

Girdiğiniz ortamlarda anlattıklarınızla ilgiyi kendinize çekmek, görüşmelerde iyi bir izlenim bırakmak, jest ve mimikleri sağlıklı kullanmak, çevrenizdeki insanları daha iyi anlamak, başarılı sunumlar yapmak, oturuş ve duruşlarınızı düzeltmek, iletişim becerilerinizi güçlendirmek istiyorsanız beden dili eğitimi ile fark yaratmaya hazır olun! Alanında uzman eğitmenler ile alacağınız birebir beden dili eğitimi ile sınıf kalabalığından uzak ve rahat bir ortamda kendinizi geliştirmenin keyfini yaşayın!

Özel Beden dili kursu programı beden dilinin nasıl kullanılacağını öğrenmek, anlama ve anlaşılma becerisini geliştirmek isteyen katılımcılar için özel olarak hazırlanmıştır!

Görsel ALT Başlığı

Tüm Özel Beden Dili Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 12 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Beden Dili Kursu Programı

Bugüne kadar 6300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 4 hafta 12 saatlik kişiye özel beden dili kursu programımızla kusursuz bir iletişim için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Beden Dili Kursu Bale Akademi

Kendinizi doğru ifade edebilmek, sosyal yaşamında dikkat çeken biri olmak, kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel beden dili kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin ünlü ve duayen beden dili ve hitabet ustalarından özel beden dili ve hitabet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

Özel beden dili kursu sonunda eksik kaldığını veya öğrenemediğini düşünen öğrencilerimiz için kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

Beden Dili Kursu Sertifikası

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen kurum onaylı özel beden dili kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların beden dili eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel beden dili kursu alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Sağlıklı İletişim Kurmakta Sorun Mu Yaşıyorsunuz?

İş görüşmelerinde, sunumlarda, okul hayatınızda, aile ve arkadaşlık ilişkilerinizde kendinizi daha doğru ve anlaşılır ifade etmek artık çok kolay! Özel Beden Dili eğitimi alın, başarıyı yakalayın!

Etkin iletişimin olmazsa olmazı beden dilinin doğru kullanımı ile hayatınızın her alanında başarıya ulaşacaksınız! Güçlü iletişim kurmak ve insanları daha iyi anlamak için efor sarf etmenize gerek kalmayacak! Özel beden dili kursu ile ilişkileriniz sağlam temellere dayanacak ve insanlar sizi hayranlıkla dinleyecek!

Girdiği her ortamda saygı gören, anlatma, anlama konusunda profesyonel ve konuşması ile herkesi etkileyen kişiler olarak bulunduğunuz yeri ışığınızla aydınlatacaksınız!

Özel Beden Dili Kursu İle Mesajlarınız Doğru Yere Ulaşsın!

Doğru ve yerinde kullanılan özel beden dili ile anlatmak istedikleriniz hedefe en uygun şekilde iletilecek! Kendinizi etkili iletişimde yukarı taşıyın!

Özel beden dili kursu ile konuşma ve dinleme becerileriniz gelişecek, iş, okul ve sosyal yaşamda saygı gören bireyler olacak, jest ve mimiklerinizi etkili kullanacak, anlama, anlatma ve algılama kabiliyetleriniz güçlenecek, istediklerinizin anlaşılması konusunda sorun yaşamayacaksınız. Yaşamınızı kolaylaştırmak için bir adım atın!

İsteyin, karar verin ve harekete geçin! Beden dili kursu ile iletişim becerileri kuvvetli insanlar olarak hayatınızın keyfini çıkarın!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

İletişim Becerileriniz ile İnsanları Etkileyin!

Özel beden dili kursu ile kişisel gelişiminize destek olun ve hayatınızın her alanında başarıyı garantileyin! Bale Akademi, alanında uzman eğitmenler ile sizi zirveye taşıyor!

Anlatma, anlama ve algılama yetenekleriniz ile hiçbir sunumda, toplantıda, mülakatta sorun yaşamayacaksınız. İnsanların sizinle konuşurken söylediklerinin doğru olup olmadığını kestirebilecek, davranışlarınızı ona göre şekillendireceksiniz. Anlamsız ve karışık iletişimler üzerine kurulmuş ilişkiler ile kendinizi yormayacak hayatın her alanında kolaylığı hissedeceksiniz!

Özel beden dili kursu ile kendinizi iletişimin şifrelerini çözdüğünüz keyifli bir yolculukta bulacaksınız! Siz de hayatı daha anlaşılır kılmak için özel beden dili kursuna kaydolun!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel beden dili eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 6300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni özel beden dili eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Türkiye’nin en iyi sanat kursundan özel beden dili eğitimi alın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve beden dili eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel beden dili eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel beden dili kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel beden dili eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Özel Beden Dili Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, özel beden dili uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel beden dili kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla yetişkinler için beden dili derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Özel beden dili eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve özel beden dili eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kendinizi geliştirmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Eğitiminizi Alın!

Alanında uzman isimlerden beden dilinin ve güçlü iletişimin sırlarını öğrenin.

Beden Diliniz ile Dikkat Çekin!

Kendinizi doğru ifade edin, konuşmanızla büyüleyin, tavırlarınızla dikkat çekin.

Görsel ALT Başlığı

6300+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize beden dilinin sırlarını ve doğru iletişim tekniklerini aktardık.

Tam donanımlı özel beden dili kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel beden dili kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye beden dili dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

300+ Kendi İşini Yapan Öğrenci

Özel beden dili eğitimi alan 300’den fazla öğrencimiz kurumsal firmalarda kariyerlerine adım attılar, mesleklerini daha kalifiye olarak yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerinde daha başarılı oldular.

Özel beden dili dersleri ve destekleyici kurslarımızı bitirerek iş hayatında kendine yer bulan öğrencilerimiz; yurt içi ve yurt dışı firmalar ile Türkiye’nin ünlü markaları ve uzmanlarıyla çalışıyor, kariyerlerine farklı referanslar ekliyorlar.

Bale Akademi olarak özel beden dili eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz mesleğinizi yaparken ve adınızı Türkiye’nin başarılı isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Bale eğitimi almak isteyen çocuk, genç ve yetişkinler için 3-4 yaş bale kursu, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, yetişkin bale kursu, konservatuvara hazırlık kursu, zumba kids, modern dans, barre, hip hop, stretching, break dance, beden dili dersleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; beden dili eğitmenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir özel beden dili kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel beden dili eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak özel beden dili eğitimi dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi özel beden dili ve iletişim uzmanlarından kursiyerlerimizin çalışmalarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Özel beden dili kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eğitimimize şekil verirken gençlerimizin de gelecekte başarılı isimler arasında yer almaları için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü beden dili eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik beden dili eğitimi düzenliyoruz. Beden dili ve imaj üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan özgüvenli bireyler olmanın püf noktalarını öğrenecekleri butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını beden dili ve imaj koçluğuna adamış profesyonellerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı

Özel Beden Dili Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel Beden Dili Kursu Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kendini daha çok geliştirmek, sosyalleşmek ve hayatına değer katmak isteyen öğrencilerimiz özel beden dili kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Özel Beden Dili Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel beden dili kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, özel beden dili kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış özel beden dili kursu sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, özel beden dili eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel beden dili eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel beden dili kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir özel beden dili eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel beden dili kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için yetişkinler için özel beden dili eğitimi sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel beden dili eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Beden Diliniz, Konuşmanız ve İmajınızla Dikkat Çekin, Bakışları Üzerinizde Toplayın!

Beden dilinizi doğru kullanamamaktan mı yakınıyorsunuz? Ya da kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak, iyi bir konuşmacı olmak, kitleleri peşinizden sürüklemek mi istiyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size en uygun eğitimleri belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerinizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel beden dili eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Kendinizi Geliştirin!

Uygulamalı beden dili eğitimi ile hem öğrenin hem kendinizi geliştirin hem de sosyal bir ortamda eğlenceli vakitler geçirin.

Kayıt Ol »

Kişisel Gelişiminize Katkı Sağlayın!

Okul, iş ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, toplumsal kurallara uyan bir birey olarak yetişmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Gizli kalmış yeteneklerinizi özel beden dili kursu ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak özel beden dili eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak hangi seviyede eğitim alacaklarına, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Özel beden dili dersi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel beden dili kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi beden dili kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Özel beden dili kursu eğitmen kadromuz; zarafet, mankenlik, iletişim, diksiyon ve beden dili gibi alanlarda deneyimli, yıllarını imaj ve iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Özel beden dili ve iletişim alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel beden dili ve hitabet eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel beden dili kursu ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi özel beden dili kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel beden dili kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

6300+

Mezun Öğrenci

Özel beden dili kursu sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

195

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 975 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80