Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Zarafet Kursu

İletişim Becerileri Gelişmiş, Kendine Güvenen Bireyler Yetiştiriyoruz!

Zarafetiniz ile fark yaratmaya hazır olun!

Toplum kurallarını benimsemiş, hoşgörülü ve nezaket sahibi insanlar olarak hayatınıza farklı bir pencereden bakmaya ne dersiniz? Kendinize ve diğer insanlara pozitif yaklaşmanızı sağlayacak bir bakış açısı kazandıran zarafet kursumuzla tanışın!

Oturma- kalkma adabı, hoşgörü kuralları, doğru yemek yeme şekilleri, giyim kuşam, sağlıklı beslenme, kitap okuma, hitap, diksiyon, duruş, yürüyüş gibi sosyal hayatta, okul yaşamında, evde, iş yerinde beğenilmenizi ve takdir görmenizi sağlayacak zarafet ve görgü kurallarını aşılıyor, diğer insanlara güzel örnek olacağınız şekilde gelişmenizi sağlıyoruz. Alanında uzman eğitmenler ile alacağınız birebir derslerle kendinizi daha rahat ifade edecek ve geliştireceksiniz.

Özel zarafet kursu programı doğru davranışları ile göz doldurmak isteyen, iletişim becerileri kazanmak isteyen, toplum içinde nezaketi ve kibarlığı ile anılmak isteyen, çevreleri ile uyum içinde olmayı amaçlayan ve hayatın olumlu taraflarını görmek isteyen insanların beklentilerine cevap veriyor!

Araştırmalara göre konuşma ve davranış adabını bilen kişiler, okul, iş ve sosyal yaşamında hem öğretmenleri hem de arkadaşları tarafından daha çok seviliyor ve saygı görüyorlar.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Özel Zarafet Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
4 Hafta 10 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel Zarafet Kursu Programı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 4 hafta 10 saatlik özel zarafet eğitimi programımızla, zarafet sahibi bireyler olmanın yolunu göstereceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Zarafet Kursu Bale Akademi

Kendinizi doğru ifade edebilmek, sosyal yaşamda dikkat çeken bir birey olmak ve topluma uyum sağlamak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel zarafet kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize göre fark yaratan eğitimler alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve tecrübeli, Türkiye’nin ünlü ve duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından özel zarafet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

Özel zarafet kursu sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimiz için zarafet kursu için tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Görsel ALT Başlığı

Zarafet Kursu Sertifikası

İş başvurularında referansınız olacak ve kariyer basamaklarını hızla çıkmanıza yardım edecek kurum onaylı özel zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel zarafet eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Özgüven Eksikliği Mi Yaşıyorsunuz?

Günlük hayatta daha saygın ve nazik bireyler olarak, nerede nasıl davranacağınızı bilmek ve ona göre mi davranmak istiyorsunuz? Özel zarafet kursu tam size göre!

Bir ortamda nasıl davranıyorum kaygısı yaşamadan rahatça davranabilmek ve çekingenliğinizi üstünüzden atıp insanların gözdesi olma vakti gelmedi mi? Özel zarafet kursu ile bu kaygılarınız artık son bulacak! Toplum içinde saygı gören ve takdir toplayan kişiler olmanız için önünüzde hiçbir engel yok!

Nezaket sahibi ve özgüveni yüksek insanlar olarak aileniz, arkadaşlarınız, iş ortamınız içinde dikkat çeken ve beğenilen insanlar olmanın keyfini çıkarın!

Özel Zarafet Kursu İle Ufkunuz Genişlesin!

Hayata daha pozitif ve mutlu bakmayı öğrenerek kaygılarınızı bir kenara bırakacaksınız…

Alanında uzman eğitmenler ile alacağınız özel zarafet eğitimi, sınıf kalabalığından uzakta daha rahat hareket edebileceğiniz şekilde hazırlandı! Özel zarafet kursu ile görgü kurallarını öğrenecek, sosyalleşecek, oturma – kalkma adabını öğrenecek, kişisel bakımınızı önemseyecek, farklı hobiler ve güzel alışkanlıklar edinecek ve böylece herkes tarafından saygı ve takdir gören insanlar olarak hayata daha mutlu devam edeceksiniz… Yaşamınıza zarif dokunuşlar yapma vakti!

İsteyin, karar verin ve harekete geçin! Özel zarafet kursu ile sosyal becerileri kuvvetli insanlar olarak hayatınızın keyfini çıkarın!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Saygılı, Beğenilen, İlgi Çekici İnsanlar Olun!

Özel zarafet kursuna atacağınız küçük bir adımla hayatınızı değiştirebilirsiniz! Nazik ve saygılı insanlar olarak anılın!

Girdiğiniz her ortamda ışıltınız ile fark yaratmak ister misiniz? Özel zarafet kursu programımız ile hayal ettiğiniz kişiye dönüşme zamanı! Ev, iş, okul hayatında tavırları ile örnek olan nazik deyince herkesin aklına gelen ilk kişi olmak için eğitim planımızı gözden geçirin, çevrenizi davranışlarınız ile büyüleyin! Saygılı, kibar ve bakımlı kişiler olarak her alanda başarılı olmanın önünü açacaksınız!

Özel zarafet eğitimlerimizle toplum kurallarını benimseyecek, hayatı kendiniz ve çevreniz için daha güzel hale getireceksiniz!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel zarafet eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 7500’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni özel zarafet eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Türkiye’nin en iyi sanat kursundan zarafet eğitimi alın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve özel zarafet eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel zarafet eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel zarafet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel zarafet eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, zarafet uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Özel zarafet kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla gençler için özel zarafet derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Özel zarafet eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve özel zarafet eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kendinizi geliştirmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Eğitiminizi Alın!

Alanında uzman isimlerden nezaket sahibi, zarif bir genç olmanın yolunu öğrenin.

Hayata Daha Mutlu Bakın!

İletişim becerileri gelişmiş ve özgüveni yüksek kişiler olarak hayatta başarıyı yakalayın!

Görsel ALT Başlığı

7500+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize zarafetin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı yetişkinler için özel zarafet kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel genç zarafet eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye yetişkinler için zarafet kursu verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen özel zarafet eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

150+ Akademi Yıldızı

Özel zarafet eğitimlerimizi alan 150’den fazla öğrencimiz, kendilerini geliştirdiler ve hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Özel zarafet eğitimi ve destekleyici kurslarımızı bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize oyunculuk, dans, müzik ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Bale Akademi olarak özel zarafet kursu sürecinde ve sonrasında öğrencilerimizin yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken bizler de onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

30 Dalda Bale Ve Dans Eğitimleri

Sizlere istekleriniz doğrultusunda meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanınızda oluyoruz.

Bale eğitimi almak isteyen çocuk, genç ve yetişkinler için 3-4 yaş bale kursu, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, yetişkin bale kursu, konservatuvara hazırlık kursu, zumba kids, modern dans, barre, hiphop, stretching, break dance, zarafet eğitimi, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Özel zarafet eğitimi ile birlikte mesleki bilgi ve beceri kazandıracak kurslarımıza şimdiden kaydolun, Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri olma yolunda ilerleyin.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; zarafet eğitmenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir özel zarafet kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel zarafet eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak bale eğitimi dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik özel zarafet eğitimi düzenliyoruz. Zarafet ve imaj üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan daha zarif bireyler olmanın püf noktalarını öğrenecekleri butik eğitimler almalarını sağlıyoruz.

Yıllarını zarafet ve imaj koçluğuna adamış profesyonellerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Özel Zarafet Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel Zarafet Kursu Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kendini daha çok geliştirmek, sosyalleşmek ve hayatına değer katmak isteyen öğrencilerimiz özel zarafet kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Özel Zarafet Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, özel zarafet kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış yetişkinlere özel zarafet kursu sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, özel zarafet eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel zarafet eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre özel zarafet kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir özel zarafet eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel zarafet kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için özel zarafet eğitimi sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel zarafet eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Saygın ve Geleceğe Mutlu Bakan Kişiler Yetiştiriyoruz!

Hayata pozitif yaklaşmak, yeteneklerinizi keşfetmek ve eğitim hayatınızda daha başarılı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun zarafet eğitimi içeriğini belirleyerek geleceğinizi birlikte şekillendirelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerini Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel zarafet eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Kendinizi Geliştirin!

Uygulamalı özel zarafet eğitimi ile öğrenin, hem hobi kazanın hem de sosyal bir ortamda yaşıtlarınızla eğlenceli vakitler geçirin.

Kayıt Ol »

Kişisel Gelişiminize Katkı Sağlayın!

Okul, iş ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, toplumsal kurallara uyan bir birey olarak yetişmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Gizli kalmış yeteneklerinizi yetişkinler için özel zarafet eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak özel zarafet eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel zarafet kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi özel zarafet kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan özel zarafet kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bale Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Özel zarafet kursu eğitmen kadromuz; zarafet, mankenlik, iletişim, diksiyon ve beden dili gibi alanlarda deneyimli, yıllarını imaj ve iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Zarafet ve imaj alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel zarafet eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel zarafet kursu ve bale eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi özel zarafet eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

7500+

Mezun Öğrenci

Özel zarafet eğitimi ile sosyal ve mesleki hayatına katkı sağlayan yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

290

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 1.450 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80