Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu

Çocuklarınızın Bale İle Büyümesini Sağlayın!

Dans Dünyasının Yıldızları Bale Akademi’de Yetişir!

Ebeveyn olarak çocuklarınızı geleceğin başarılı balerin ya da baletleri olarak görmek ister misiniz? Cevabınız evetse Bale Akademi özel bale eğitimi ile ayrıcalıklı bir bale eğitimi alma zamanı!

Bale dünyasına sağlam adımlar atan minik dansçılarımızın, eğlencenin ve disiplinin tek çatı altında birleştiği özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye eğitimi ile geleceklerini aydınlatıyoruz! Dans ruhunu erken yaşta yakalayan çocuklarımız daha özgüvenli ve sorumluluk sahibi oluyor. Çocuklarınız için en güvenli özel bale eğitimi Bale Akademi’de!

Çocuklarınızın beden farkındalığını oluşturan ve kişisel gelişimlerine destek olan özel bale eğitimi ile belli bir grup içinde olmadan tamamen kendini keşfettiği ve geliştirdiği bir bale eğitimi almasına fırsat verin!

Araştırmalara göre özel bale eğitimi çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklerken yaratıcılıklarını arttırıyor, iletişim kabiliyetlerini güçlendiriyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Özel 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Başlangıç Seviye
Süre
32 Hafta 128 Saat
Kontenjan
1 Kişi

Özel 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu Programı

Bugüne kadar 2500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 32 hafta 128 saatlik özel bale eğitimi programımızla çocuklarınıza dans etmenin keyifli yollarını öğreteceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Bale Kursu Bale Akademi

Çocuğunuzun baleye ve dans dünyasına erken yaşta adım atmasına, yeteneklerini keşfedip geleceğini şekillendirmesine, kendisini bale ile ifade edebilmesine, müzik ve ritim duygusunun gelişmesine fırsat verin! Uluslararası standartlarda özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye eğitimlerimiz ile Türkiye’nin en güncel özel bale kursu programlarıyla çocuğunuzun öğrenme hızına ve yeteneğine göre fark yaratan bale eğitimini alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden özel bale eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

Çocuğunuzun dans yolculuğunda referansı olacak, eğitim aldığını belgeleyen MEB onaylı özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel bale eğitimi alarak suça ortak olmayın.

Görsel ALT Başlığı

Çocuğunuzun Bireysel Olarak Bale Eğitimi Almasını İster Misiniz?

Miniklerimizin kendini tanıması ve bedenini keşfetmesi için erken yaşta bale ile tanışmalarını sağlayarak geleceklerine yön verin!

Kendini ifade etmekte zorlanan, kalabalık içinde huzursuz olan çocuklar için özel olarak hazırladığımız bale eğitimlerimiz ile çekingenliğini üstünden atan ve rahatça kendini anlatabilen çocuklar yetiştiriyoruz! Çocuğunuzun gelecekte başarılı balerin ya da baleti olmasını istiyorsanız erken yaşta bale eğitimi almasını sağlayın!

Çocuklar için özel bale eğitimlerimizle onları hayata hazırlarken yanlarında oluyor, bale sevgisi aşılıyor ve özgüven kazanmalarına yardımcı oluyoruz!

Vücudunu Tanıyan Sağlıklı Bireyler Yetiştirin!

Çocuklarınız balenin zarif ve renkli dünyasına adım atarken neşeleri ile sizleri de mutlu edecek! Heyecanlarına ortak olun!

Özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu ile iletişim becerileri gelişmiş, kendini ifade edebilen, özgüveni yüksek bireyler yetiştirirken aynı zamanda bedeni etkileyen doğru duruş ve hareketler ile fiziksel gelişimine katkıda bulunuyoruz! Uzun soluklu bale yolculuğumuzda çocuklarımız hem eğleniyor hem de zihinsel ve bedensel sağlığını koruyor!

Çocuklarımız aile, okul ve sosyal hayatında daha başarılı olacak, onlar başarılı oldukça anne ve babaları olarak sizler de en mutlu kişiler olacaksınız!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Güvenilir Bir Bale Kursu İle Bale Eğitimi Almalarını Sağlayın!

Çevresiyle uyum içinde yaşayan, balenin zarif ruhu ile kendini ifade eden, okul ve sosyal yaşamında başarıyı yakalayan çocuklar yetiştiriyoruz!

Çocuklarınızın, güvenle bırakabileceğiniz, son derece temiz ve ferah özel bale sınıflarında bale eğitimi almalarını sağlıyoruz! Alanında uzman eğitmenler ile çocuklarınızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek olacak kaliteli eğitim planı hazırlıyor, onları hayata güvenle hazırlıyoruz! Bale Akademi’ye gelin, endişelerinize son vererek çocuğunuz için en güvenli özel bale eğitimini alın!

Mutluluğun sırrı bale yapan çocuklarda saklı! Bale eğitimi alan miniklerimiz geleceğin başarılı bale dansçıları olarak dans dünyasına adını yazdıracak!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan özel bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programdır.

Bugüne kadar 1700’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuklar için özel bale eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için özel bale kursu aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve çocuklar için özel bale eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı özel bale kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için özel bale kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan çocuk dans eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuklar için özel bale eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Özel 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, dans gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuklar için özel bale kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye dersleri ile çocuklar için özel bale eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Çocuklarını geleceğin bale dansçısı olarak görmek isteyen ailelerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuklar için özel bale kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınızın bale yaparken kendilerini tanımalarına fırsat verin!

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu ile fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, eğlenerek büyüsünler!

Görsel ALT Başlığı

1700+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize balenin teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel bale kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen özel bale eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

Çocuklar ve Yetişkinler İçin Bale Eğitimleri

Her yaş grubuna özel; çocuk, genç ve yetişkin bale eğitimlerimizle geleceğin başarılı balerin ve baletlerini yetişiyoruz!

Çocuklarının yeteneklerine uygun dans eğitimi almasını isteyen aileler, bale tutkusunu yıllardır erteleyen yetişkinler, sahne tekniğini geliştirmek isteyen balerin ve baletler için bale eğitimleri, konservatuvar programları, etkili iletişim eğitimleri, dansın ustalarından workshoplar hazırladık!

Hayallerinizi gerçekleştirmeyi ertelemeden hemen size en uygun bale eğitimi programına kayıt olun ve içinizdeki cevherle tanışın!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sosyal Etkinlikler

Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Miniklerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı geziler, aktiviteler ve çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Çocukları bale eğitiminin yanı sıra bu eğlenceli ortam ile sosyal becerilerini geliştirip kendine güvenen ve dansta başarılı bireyler haline getiriyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de çocuğunuzu Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece bale eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans workshopları ve farklı sanat dallarından etkinlikler düzenleyerek minik dansçılarımızın sanata olan ilgisini canlı tutuyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar çocuklarınızın ihtiyacı olan her şeyi düşünüyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Alanında uzman dansçılarımızı sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik eğitimler düzenliyoruz. Sahnelerde harika performanslar sergilemiş, bale resitalleriyle izleyenleri büyülemiş, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş dansçılardan balenin tekniklerini ve püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını baleye ve sanata adamış ünlü bale eğitmenlerimizden çocuklarımız için hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Görsel ALT Başlığı

Özel 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Özel 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuklarına Özel 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye kursu sonrasında hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Özel 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel 4-5 Yaş Bale Hazırlık Seviye sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, çocuklarınız bireysel olarak keyifli bir atmosferde eğitim alsın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuklar için özel bale sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, uzman bale eğitmenlerinden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, özel bale hazırlık seviye eğitimi sonrası kariyer koçluğu ile bale sanatına ve dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun özel bale eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre özel bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi özel bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarınızı doğru eğitimlere yönlendirmek ve kurs programlarından yüksek verim almalarını sağlamak için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Yeteneğinin Farkında, Özgüvenli ve Sosyal, Geleceğe Mutlu Bakan Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun özel bale eğitim planını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik bale kursları belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Geleceklerine Işık Tutalım!

Uygulamalı ve eğlenceli özel bale eğitimi ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Bale Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için bale eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Bale kurslarımızda yaş gruplarına göre sınıflar oluşturulmaktadır. Sınıflarımız; 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu ve Konservatuvara Hazırlık Kursu sınıfları olarak ayrılmaktadır.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel 4 - 5 yaş bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Özel 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

+1700

Mezun Öğrenci

Özel bale eğitimi alan, sahne deneyimi kazanan binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

196

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 980 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80