Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Street Jazz Kursu

Ritimlerin Coşkusuna Ayak Uydurun!

Serbest Stilinizi Yaratın!

Jazz müziğinden hareketle ortaya çıkan Street Jazz dansının özgür evrenini keşfetmeye var mısınız? Sokağın ritmini tutma zamanı!

Jazz, R&B, Funk ve Hip Hop müziklerinin birleşiminden ortaya çıkan Street Jazz dansı ile sokağın asi ruhunu ortaya koyun! Esnemek, koordinasyonunu arttırmak ve tüm kaslarını çalıştırarak vücudunu şekle sokmak isteyen herkesin beklentilerine yönelik Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Street Jazz’ın büyülü dünyasına siz de katılın!

Canlı ve kuralsız hareketleri ile içinizden geldiği gibi dans edin! Sokağı dans pistine taşımaya hazır olun!

Araştırmalara göre street jazz fiziksel ve ruhsal gelişimi desteklerken yaratıcılığı arttırıyor ve sosyal becerileri güçlendiriyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Street Jazz Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 kişi

Street Jazz Kursu Programı

Bugüne kadar yüzlerce kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 18 saatlik Street Jazz Kursu programımızla özgürce dans etmenin keyfini süreceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Street Jazz Dans Kursu Bale Akademi

Bedeninizin sınırlarını keşfetmek, kaslarınızı güçlendirmek ve özgürce dans etmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel street jazz kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, yeteneklerinize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, street jazz eğitiminde uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları ve eğitmenlerinden street jazz eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Görsel ALT Başlığı

Street Jazz Sertifikası

Street jazz eğitimi aldığınızı belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı street jazz sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların street jazz eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Monoton Bir Hayatınız Olduğunu Mu Düşünüyorsunuz?

Çalışma hayatının getirdiği stres, okul koşturmacası, ev işleri… Hayatın rutini içinde kaybolup giden zamanı değerlendirmek ve eğlenmek ister misiniz? Street Jazz dersleri ile hayatınızı değiştirin!

İş ortamının stresine, okulun yorucu temposuna ve evin bitmek bilmeyen işlerine maruz kalmaktan kendinize vakit ayıramıyor musunuz? Cevabınız evetse Street Jazz kursumuzla tanışın! Hobilerinizi ve dans tutkunuzu daha fazla ertelemeden özel alanınızı yaratın! Hayatın karmaşası içinde kaybolup gitmeyin!

Dansın tutkulu ve özgür dünyası içinde hayatın sıkıcı taraflarını arkanızda bırakın! Kaliteli vakit geçirmek sizin de hakkınız!

Sıradanlıktan Kurtulun!

İsteklerinize ve ilgilerinize göre seçtiğiniz hobiler ile keyifli vakit geçirin, motivasyonunuzu arttırın! Hayatın rutini içinde yaratıcılığınızın körelmesine izin vermeyin!

Street Jazz dünyasına adım atarak sosyalleşecek, enerjik olacak, güçlü bir vücuda sahip olacak, dansa olan yeteneğinizi geliştirecek, stres ve kaygılardan uzaklaşacaksınız! Bedeninizin sınırlarını zorlayacağınız bu yolculukta kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz figürleri oluşturacak ve stilinizle göz kamaştıracaksınız!

İsteyin, karar verin ve dans tutkunuza yön verin! Street Jazz eğitimi alarak dans tutkunuzu hayatınızın bir parçası haline getirin…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Dansın Özgür Dünyasına Katılın!

Küçük bir adımla hayatınızın sıkıcı taraflarından uzaklaşın! Dansın en dinamik şekli ile tanışmanın tam sırası!

İster hobi amaçlı dans etmek isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun, dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirilmiş street jazz kursu programıyla uygulama ve pratik ağırlıklı ve renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Street Jazz’ın başkaldıran figürleri ile hayatınıza heyecan katın! Bale Akademi’ye gelin, hayallerinizi gerçekleştirmek için bu büyük ailenin bir parçası olun!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında bir street jazz eğitimi programıdır.

Bugüne kadar 130’un üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz street jazz eğitimi programımızda öğrenme hızınıza, bilginize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı street jazz eğitimi almayı isteyin, isterseniz başarılı bir dansçı olmayı amaçlayın, dünyanın en iyi street jazz okullarının kurs programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde, yetenekleriniz ve beklentilerinize uygun eğitimler alabilirsiniz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı street jazz kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir street jazz kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, kursiyerlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun street jazz dersleri veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve street jazz eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Uygulamalı Street Jazz Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve street jazz gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Street jazz kursu programımızda ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı ileri seviye street jazz derslerimizde sınıfları müzik ve ritim duygunuzun gelişmesine katkı sağlayacak şekilde ses sistemleri ile donatıyor, street jazz eğitimlerimizi yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak işliyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin hayatın monotonluğundan uzak şekilde eğitim aldıkları bir ortamda yetişkinler için street jazz eğitim sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

Yeteneğinizi Keşfedin!

Dansa yeteneğinizin olup olmadığını görmek mi istiyorsunuz?

Yeteneğinizin gelişmesine izin verin!

İçinizdeki cevheri çıkarmayı sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakın!

Street Jazz kursu ile fiziksel ve zihinsel gelişimlerinize katkı sağlayın, hayata umutla bakmaya başlayın!

Görsel ALT Başlığı

130+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Street Jazz’ın teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı street jazz kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel street jazz kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen size özel, ilgilerinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen hip hop eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Dans tutkunuzu ortaya çıkaracağınız, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sosyal Etkinlikler

Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, kursiyerlerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dans eğitmenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir hip hop kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece street jazz eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans workshopları ve farklı sanat dallarından etkinlikler düzenleyerek kursiyerlerimizin sanata olan ilgisini canlı tutuyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize street jazz eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Bale Akademi olarak sadece street jazz kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için street jazz eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Street Jazz Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Street Jazz Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Street Jazz kursu sonrasında hem sosyalleşeceğiniz hem yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz hem de kendinizi keşfedeceğiniz farklı eğitimler alabilirsiniz. Siz de kendiniz için en uygun eğitimin hangisi olduğunu düşünüyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Street Jazz Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Street Jazz kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, street jazz sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, uzman street jazz eğitmenlerinden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, street jazz kursu sonrası kariyer koçluğu ile street jazz eğitimi alan herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirleyerek size en uygun street jazz eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, yetenek ve seviyenize göre street jazz eğitim içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, size odaklanan street jazz eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi street jazz dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Street Jazz eğitimi sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için ileri seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz

Eğitim Sonrası Destek

Street Jazz eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Hareket Edin, Enerjinizi Atın, Stresten Arının!

Hayatıma hareket lazım diyorsanız, günlük koşuşturmalar stres ve mutsuzluk yaratıyorsa, hobi edinmeliyim nereden başlamalıyım diye düşünüyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza renk katalım!

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerinizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik street jazz kursları belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Hayatınıza Hareket Katalım!

Uygulamalı street jazz eğitimi ile yeteneklerinize yön verelim, hayallerinize giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Daha Canlı Bir Hayatınız Olsun!

İster yalnızca esnemek ve bedeninizi forma sokmak için, isterseniz iş, okul, ev stresini atmak için gelin her beklenti ve amaca yönelik street jazz eğitimi veriyoruz! Şimdi hareket zamanı!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak street jazz eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak jazz eğitimi egzersizlerini amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Street Jazz sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Street Jazz kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi street jazz kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan street jazz kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan street jazz kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu ve diğer eğitimlerimizin tamamında sertifika alırsınız. 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Street Jazz kursu eğitmen kadromuz; yurt içi ve yurt dışında çalışmış Türkiye’nin ünlü ve başarılı dansçılarından ve street jazz eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, farklı danslarda akademik çalışmalara imza atmış, dansın sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Street Jazz kurslarımıza yaşınız kaç olursa olsun katılabilirsiniz. 7’den 70’e spor tutkusu olan herkes için street jazz eğitimi veriyoruz. Street Jazz kurslarımız yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve yetişkin sınıfları için ders programları oluşturuluyor.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Street Jazz eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Street Jazz eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi street jazz kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Street Jazz kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

+130

Mezun Öğrenci

Street Jazz eğitimi alan ve dans etmeyi seven binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

176

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 880 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80