Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hip Hop Kursu

Dansın En Özgür Şekli!

İçinizdeki Enerjiyi Açığa Çıkarın!

Sokak kültürünü anlatan, asi ruhların dansı Hip Hop ile tanışma zamanı! İsyanınızı hareketlerinizle gösterebileceğiniz, duygularınızı en rahat biçimde ifade edebileceğiniz Hip Hop dansı tam size göre!

Yaşamın getirdiği sorumluluklardan uzaklaşarak sosyalleşmek ve dans tutkunuzun peşinden gitmek ve sağlıklı bir bedene sahip olmak isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Müzik ve ritim algısından beden farkındalığına, sahne kullanımından jest ve mimiklerle ifade becerisine, Hip Hop figürlerinden Street Jazz koreografilerine kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Bale Akademi ile ulaşacaksınız.

En hareketli ve canlı dans çeşidi olan Hip Hop ile vücudunuzu keşfetmeye ve kendinizi tanımaya başlayın!

Araştırmalara göre hip hop eğitimi fiziksel ve ruhsal gelişimi desteklerken yaratıcılığı arttırıyor ve sosyal becerileri güçlendiriyor.

Görsel ALT Başlığı

Tüm Hip Hop Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 kişi

Hip Hop Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 18 saatlik Hip Hop Kursu programımızla esnek bir vücuda sahip olmanın keyifli yollarını öğreteceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Hip Hop Kursu Bale Akademi

Bedeninizin sınırlarını keşfetmek, eklem ağrılarınızı dindirmek, kaslarınızı güçlendirmek ve yeni arkadaşlıklar kazanmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel hip hop kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, kas gücünüze ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Görsel ALT Başlığı

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, hip hop eğitiminde uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları ve eğitmenlerinden hip hop eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Görsel ALT Başlığı

%100 Öğrenme Garantisi

Hip Hop eğitimi sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
Görsel ALT Başlığı

MEB Onaylı Sertifika

Hip Hop eğitimi aldığınızı belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı hip hop sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların hip hop eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Görsel ALT Başlığı

Hayatınız Çok Mu Durgun?

Günlük hayatın monoton gidişatı sizi eğlence ve hobilerinizden uzaklaştırdı mı? Dans etmeyi seviyor ve hayatınıza hareket katmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

İş koşturmacası, okul hayatının üzerinize yüklediği sorumluluklar, sosyal aktivitelerinizin azalması gibi sorunlara ara verip zihninizi boşaltma ve enerjinizi atma vakti! Sıkıcı hayattan uzaklaşıp hobi edinmek isteyenlere ya da profesyonel olmak isteyenlere özel olarak hazırlanmış eğitim programımız ile kaliteli bir hip hop eğitimi sunuyoruz!

Kendinizi dansın canlı ritmine bırakıp günlük yaşamın yorucu taraflarını unutacaksınız! Hayata daha mutlu bakmanın keyfini çıkarın!

Hip Hop Kursu İle Hayatınızı Canlandırın!

Ayrıcalıklı bir hobiniz olsun, yeteneklerinizin farkına varın, istekleriniz ve hayallerinizi gerçekleştirin…

Hip Hop dünyasına adım atarak sağlıklı ve güçlü bir vücuda sahip olacak, dansa olan yeteneğinizi ölçecek, sosyalleşecek, samimi arkadaşlıklar edinecek, günlük hayatın getirdiği stres ve kaygılardan uzaklaşacaksınız! Hayatınızın en dinamik ve renkli dönemine hazır olun!

İsteyin, karar verin ve harekete geçin! Hip Hop eğitimi alarak dans tutkunuzu hayatınızın bir parçası haline getirin…

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Özgür Figürler İle Kendinizi Yansıtın!

Atacağınız küçük bir adım hayatınızı değiştirmek için yeterli! Dansın canlı hali en çok size yakışacak!

İster hobi amaçlı dans etmek isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun, dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirilmiş hip hop kursu programıyla uygulama ve pratik ağırlıklı ve renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dansın asi ruhuyla tanışın! Bale Akademi’ye gelin, hayallerinizi gerçekleştirmek için bu büyük aileye siz de katılın, hayatın tadını çıkarın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında sahne çalışmaları ağırlıklı bir hip hop eğitimi programıdır.

Bugüne kadar 330’un üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz hip hop eğitimi programımızda öğrenme hızınıza, bilginize ve yeteneklerinize göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı hip hop eğitimi almayı isteyin, isterseniz başarılı bir dansçı olmayı amaçlayın, dünyanın en iyi hip hop okullarının kurs programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde, yetenekleriniz ve beklentilerinize uygun eğitimler alabilirsiniz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı hip hop kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir hip hop kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, kursiyerlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun hip hop dersleri veriyoruz.

Bale Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve hip hop eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden hip hop eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Hip Hop Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve hip hop gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Hip hop kursu programımızda ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı ileri seviye hip hop derslerimizde sınıfları müzik ve ritim duygunuzun gelişmesine katkı sağlayacak şekilde ses sistemleri ile donatıyor, hip hop eğitimlerimizi yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak işliyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin hayatın monotonluğundan uzak şekilde eğitim aldıkları bir ortamda yetişkinler için hip hop eğitim sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Öğrenci Yorumları

Yeteneğinizi Keşfedin!

Dansa yeteneğinizin olup olmadığını görmek mi istiyorsunuz?

Yeteneğinizin Gelişmesine İzin Verin!

İçinizdeki cevheri çıkarmayı sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakın!

Hip Hop kursu ile fiziksel ve zihinsel gelişimlerinize katkı sağlayın, hayata umutla bakmaya başlayın!

Görsel ALT Başlığı

330+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Hip Hop ’ın teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı hip hop kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel hip hop kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen size özel, ilgilerinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen hip hop eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

30 Dalda Bale ve Dans Eğitimleri

Dans tutkunuzu ortaya çıkaracağınız, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Sosyal Etkinlikler

Samimi ve eğlenceli ortamıyla eğitimi keyifli hale getiriyoruz! Bale Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, kursiyerlerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Alanında uzman eğitmenler ve sınıf arkadaşlarınızla kaynaşacağınız geziler, aktiviteler ve çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Hip Hop eğitiminin yanı sıra bu eğlenceli ortam ile sosyal becerilerinizi geliştirip sizleri kendine güvenen ve dansta başarılı bireyler haline getiriyoruz. Bale Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir hip hop kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Bale Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece hip hop eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans workshopları ve farklı sanat dallarından etkinlikler düzenleyerek kursiyerlerimizin sanata olan ilgisini canlı tutuyoruz.

Bale Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz.

Görsel ALT Başlığı
Görsel ALT Başlığı

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize hip hop eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Bale Akademi olarak sadece hip hop kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için hip hop eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Hip Hop Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Hip Hop Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Hip Hop kursu sonrasında hem sosyalleşeceğiniz hem yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz hem de kendinizi keşfedeceğiniz farklı eğitimler alabilirsiniz. Siz de kendiniz için en uygun eğitimin hangisi olduğunu düşünüyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Hip Hop Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Hip Hop kursu sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Bale Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bale Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, hip hop sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi- Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, uzman hip hop eğitmenlerinden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, hip hop kursu sonrası kariyer koçluğu ile hip hop eğitimi alan herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirleyerek size en uygun hip hop eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre hip hop eğitim içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, size odaklanan hip hop eğitimi veriyoruz.

Görsel ALT Başlığı

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi hip hop dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Hip hop eğitimi sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz

Eğitim Sonrası Destek

Hip hop eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Hareket Edin, Enerjinizi Atın, Stresten Arının!

Hayatıma hareket lazım diyorsanız, günlük koşuşturmalar stres ve mutsuzluk yaratıyorsa, hobi edinmeliyim nereden başlamalıyım diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, spordan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza renk katalım!

Görsel ALT Başlığı

Bir Kahve İçmeye Gelin

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Görsel ALT Başlığı

Eğitimlerinizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik hip hop kursları belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Görsel ALT Başlığı

Hayatınıza Hareket Katalım!

Uygulamalı hip hop eğitimi ile yeteneklerinize yön verelim, hayallerinize giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Daha Canlı Bir Hayatınız Olsun!

İster yalnızca esnemek ve bedeninizi forma sokmak için, isterseniz iş, okul, ev stresini atmak için gelin her beklenti ve amaca yönelik hip hop eğitimi veriyoruz! Şimdi hareket zamanı!

Sıkça Sorulan Sorular

Bale Akademi olarak hip hop eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak hip hop egzersizlerini amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Hip hop sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Hip hop kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Bale Akademi hip hop kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan hip hop kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan hip hop kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sanat Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Bale Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu kurslarımızda kurum onaylı sertifika verirken 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu sonunda MEB onaylı sertifika vermekteyiz.

Hip hop kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü, yurt içi ve yurt dışında çalışmış başarılı dansçılardan ve hip hop eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, farklı danslarda akademik çalışmalara imza atmış, dansın sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, Zumba Kids, Modern Dans, Stretching, Jimnastik, Hip Hop, Break Dans, Barre, Street Jazz, Halk Dansları ile Zarafet, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Beden Perküsyonu eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/ şubemizde katılamadıkları haftanın/ dersin telafisini alabilirler.

Hip hop kurslarımıza yaşınız kaç olursa olsun katılabilirsiniz. 7’den 70’e spor tutkusu olan herkes için hip hop eğitimi veriyoruz. Hip hop kurslarımız yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve yetişkin sınıfları için ders programları oluşturuluyor. 18 yaş altı öğrencilerimizin derslere katılması için velilerinin izni gerekiyor.

Eğitim Danışmanınıza Sorun

Görsel ALT Başlığı

Bale Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Hip hop eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Bale Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Hip hop eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Bale Akademi hip hop kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Hip hop kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

+330

Mezun Öğrenci

Hip hop eğitimi alan ve vücudunu geliştiren binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

176

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 880 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80