Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Girişimcilik Destek Programından Yararlanın Siz de Kendi İşinizin Sahibi Olun!

Kadın Girişimci Olarak Ne İş Yapabilirim?

Ayakları yere basan bir kadın olmayı ister misiniz? Kadın girişimcilere destek olan kurum ve sistemlerle kendi işinizin patronu olabilir, çok daha güçlü hissedebilirsiniz. Kadın girişimciler için iş fikirlerinden biri olan bale kursu ile zarafetinize ve dans tutkunuza yakışacak bir mesleğe sahip olabilir, kendinizi her geçen gün biraz daha geliştirebileceğiniz bir dünyaya adım atabilirsiniz.

Bale kursu açma şartları ve bale kursu açmak için gerekenler hakkında bilgi sahibi olmak ve süreci nasıl yöneteceğinizi görmek için yazımızı okumaya devam edebilir, girişimcilik destek programı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Güçlü kadınların, çok daha mutlu olduğunu asla unutmayın!

[widget-181]

Bale Kursu Açmak İçin Nelere İhtiyacım Var?

Bir bale kursu sahibi olmak için ilk olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan bale kursu açma şartlarını karşılamanız gerekiyor. Kurumun afetlere karşı dayanıklılığından güvenliğine, eğitmen kadrosundan odaların büyüklüklerine kadar halletmeniz gereken birçok süreç bulunuyor. Bale kursu açma şartlarını karşıladıktan sonra hedef kitlenizin yoğun olarak çocuklar olduğunu unutmadan bir dekorasyon ve tasarım yapmanız gerekiyor. Bu, balenin ruhuna hitap eden, doğallığı ve huzuru anlatan objeler, eşyalar, aksesuarlar ve detaylar olabilir.

Bale Kursu Açmak Ne Kadar Sermaye Gerektirir?

Bale kursu açmak için binanın sağlamlığından lavaboların sayısına kadar ayarlamanız gereken pek çok düzen olduğunu düşündüğünüzde, büyük bir bütçe ayırmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Ama isterseniz çok fazla para harcamadan da aynı bale kursuna sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki bale kursu franchisingi alarak.

Güvenilir Bir Kurumdan Franchising Almaya Ne Dersiniz?

Varlığını ve başarısını ispat etmiş bir kurumun franchise sistemine dahil olarak başta reklam ve tanıtım kampanyaları gibi mali yükler olmak üzere pek çok formaliteden kurtulabilir, kurulu düzenin bir parçası olarak başarınızı artırabilirsiniz.

 

Franchising Alarak İş Kurmanın Avantajları Nelerdir?

Bir işletmenin başarıya ulaşması için reklam, personel, konum, prestij, başarı, güvenilirlik, bütçe ve rekabet gibi pek çok farklı bileşenin iyi olması gerekir. Sürekli reklamı yapılan bir kurum, başarılı değilse hiçbir kazanç sağlayamaz ve başarısız girişimcilik örneklerinin arasına katılır. Bu yüzden, girişimcilik destek programı dahilinde franchising veren kurumlardan destek almak pek çok avantaj sağlar. İşte, kadın girişimcilere destek veren franchise sisteminin artıları:

  • “Sen yapamazsın.” diyenlere karşı güçlü bir duruş sergileyebilir, kendinizi ispat etmenin gururunu yaşayabilirsiniz.
  • Kendi iş yerinizde, tek söz sahibi siz olursunuz.
  • Başarma duygusunu tadabilir, bu sayede de özgüveninizi tazeleyebilirsiniz.
  • Ülke ekonomisine katkı sağlar, sizin gibi güçlü kadınlar için istihdam yaratırsınız.
  • Marka değeri olan bir kurumun parçası olarak itibarınızı ve saygınlığınızı artırırsınız.

Bale Akademi’nin Gücünden Destek Alın!

Ünlü balerin ve baletler yetiştirebileceğiniz, onların başarı hikayelerinde yer alacağınız bir bale kursu açmak artık hayal değil! Karışık ve zahmetli süreçler ile yüksek giderler yüzünden hayallerinizden vazgeçmeyin. 

Kadın girişimci desteği veren Bale Akademi, sizlere hem kendi işinizi yapma fırsatı sunuyor hem de balenin mükemmel dünyasının kapılarını aralıyor. Gelin, siz de Bale Akademi ile iş birliği yaparak kendi işinizin sahibi olun.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80