Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Modern Dans Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim Bale Akademi

Kendinizi Dansın Özgür Diliyle İfade Edin! 

Modern dansın özgür ruhuna katılın! Hayata farklı pencerelerden bakmak ve yaratıcılığınızı konuşturmak için en doğru yerdesiniz! Uluslararası standartlarda modern dans kursu planımız %50 indirimle öğrencilerimizi bekliyor!

Hiçbir kurala bağlı kalmadan serbestçe hareket etmek ve figürlerinizin yaratıcısı olmak istiyorsanız modern dans kursu tam size göre!  Sosyalleşeceğiniz, hobi edineceğiniz ya da yeteneklerinizi geliştirmek için kendinizi deneyeceğiniz ve böylece kişisel gelişiminize katkı sağlayacağınız bir modern dans eğitimi veriyoruz! Siz de modern dansın düzensizliği içinde kendi düzeninizi yaratın! 

Modern dans kursu programı sosyal becerilerinizi geliştirmek, kendinizi tanımanıza yardımcı olmak ve sanatsever bireyler olarak hayata farklı pencerelerden bakabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Modern dans kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Modern Dans Kursu Bale Akademi

Hayatın monotonluğundan sıyrılmak, modern dansın tekniklerini öğrenmek, sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar kazanmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel modern dans kursu programlarıyla hayatınıza hareket katın! 

Modern dans eğitimi fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Bale Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda, uygulama ağırlıklı ders anlatımları ile öğrendiklerinizin pekişmesini sağlıyoruz! Alanında uzman eğitmenlerden performanslarınıza yorumlar ve kaçırılan derslerin telafisi ile dans tutkusunu hisseden tüm öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! 

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, Türkiye’nin önde gelen dansçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz! Modern dans kursu ücretleri değil eğitim kalitesi her zaman önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler, sahne şovları ve dans gösterileri ile dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen modern dans eğitimi Bale Akademi ile tanışın, dans tutkusunu hissedin! 

[widget-132]

Modern Dans Kursu İle Hayatınızı Hareketlendirin! 

Modern dansın özgür dünyasına adım atarak sağlıklı ve güçlü bir vücuda sahip olacak, dansa olan yeteneğinizi ölçecek, sosyalleşecek, samimi arkadaşlıklar edinecek, günlük hayatın getirdiği stres ve kaygılardan uzaklaşacak, iş veya okul hayatınızda daha başarılı olacaksınız. Hayatınızın en eğlenceli anılarını biriktireceğiniz modern dans yolculuğuna katılın! 

Unutmayın, her yıl modern dans eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket modern dans kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun modern dans eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde modern dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Modern dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80