Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Zumba Kids Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim Bale Akademi

Çocuklarınızın Renkli Dünyası Zumba İle Açığa Çıksın! 

Zuma Kids Kursu ile vücutlarının sınırlarını keşfeden, sağlıklı iletişim kurabilen, okulda başarılı çocuklar yetiştirerek onları hayata hazırlıyoruz! Uluslararası standartlarda zumba kids kursu planımız %50 indirimle öğrencilerimizi bekliyor! 

Bedensel farkındalıktan esnekliğe, yaratıcılıktan kas gelişimine kadar hem fiziksel hem de zihinsel gelişime katkı sağlayan zumba kids kursu ile tanışma vakti! Çocuklarımızın kişisel gelişimine yönelik, özel olarak hazırlanan eğitim programımız ile kendilerini tanımalarını ve hayata daha mutlu bakmalarını sağlıyoruz!

Zumba kids kursu programı çocukların sosyal becerilerini geliştirmek, kendilerini tanımalarına yardımcı olmak, okul başarılarını arttırmak ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır. Zumba kids kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz. 

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Zumba Kids Bale Akademi – Eğitimin Tek Adresi! 

Zumba kids kursu ile iletişim becerileri gelişmiş, kendini anlatabilen, özgüveni yüksek bireyler yetiştirirken aynı zamanda bedeni etkileyen doğru duruş ve hareketler ile fiziksel gelişimine katkıda bulunuyoruz! Hareket dolu dans maceramızda çocuklarımız hem eğleniyor hem de zihinsel ve bedensel sağlığını koruyor!

Zumba kids kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Bale Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda, uygulama ağırlıklı ders anlatımları, geleceğin başarılı dansçılarının yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirmesini sağlayacak! Alanında uzman eğitmenlerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile dans ile iç içe nesiller yetiştirmek için Bale Akademi olarak tüm ailelerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz! 

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, dansa gönül vermiş ve Türkiye’nin önde gelen dansçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumu olmanın mutluluğunu yaşıyoruz! Zumba kids kursu ücretleri değil eğitim kalitesi her zaman önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler, şahne şovları ve dans gösterileri ile dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen zumba kids kursu Bale Akademi ile tanışın, çocuklarınıza dans sevgisi aşılayın!

[widget-132]

Çocuklarınız Enerjisini Zumba İle Atsın! 

Okul hayatının yoğun temposu içinde enerjisini atacak yer bulamayan,  içine kapanık ve kendini ifade etme konusunda zayıf olan, dansa yeteneği olan ya da yalnızca hareket etmeyi seven çocuklarımıza özel olarak hazırladığımız zumba kids programımız ile kendinden emin ve hayata mutlu bakan bireyler yetiştiriyoruz!

Zumba kids kursu ile iletişim becerileri gelişmiş, kendini ifade edebilen, özgüveni yüksek bireyler yetiştirirken aynı zamanda bedeni etkileyen doğru duruş ve hareketler ile fiziksel gelişimine katkıda bulunuyoruz! Hareket dolu dans maceramızda çocuklarımız hem eğleniyor hem de zihinsel ve bedensel sağlığını koruyor!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket zumba kids kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle çocuğunuz için en güvenli kurumun bulunması ve alanında uzman eğitmenler ile çocuğunuzun yeteneklerine ve yeterliliğine göre dans eğitim planları yapılması gerekir. Telefonda ya da internet sitelerinde zumba kids kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, çocuklarınızın yeteneklerini analiz edip özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Zumba kids kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80