Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

19 Mayıs’ta Gençlere Özel Bale Kursu Kampanyası

Gençlerimizin Ufkunu Genişletiyoruz! 

Aydınlık bir geleceğin teminatı olan gençlerimizin hayatına güzel bir dokunuş yapmaya ne dersiniz? Bale ile bedeninin sınırlarını tanıyan ve yeteneklerinin farkına varan gençler her alanda başarıyı garantiliyor! 

Gençlerimize bale tutkusu aşılayacağımız, yeteneklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini sağlayacağımız eğitimlerimizle yanınızdayız! 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kampanyamızla,  onları baleyle tanıştırıp hayatlarını bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz…

Bale Akademi’de sanatla iç içe büyüyen, sosyal ve özgüvenli gençler yetiştiriyoruz! Gelin, tanışalım gençlerimizin geleceğe mutlu bakmasını sağlayalım!

Geleceğe Mutlu Bakmalarını Sağlayın! 

Bale yapan gençler; okul stresinden uzaklaşıyor, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunuyor, duygularını daha rahat ifade ediyor ve böylece hayata daha pozitif bakıyorlar! Siz de gençlerimizin hayatını güzelleştirmek ve yeteneklerini keşfetmesini istiyorsanız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gençlere özel bale kursu hediyemizi onlara armağan edin, hem eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayın hem de geleceklerine bir katkıda bulunun! 

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı bale kursu hediyesi ile:

  • Gençlerimiz kendilerini geliştirecekleri bir hobi edinecekler.
  • Bale tutkusu kazanacaklar.
  • Okul hayatının stresinden uzaklaşarak huzurlu ve keyifli bir ortamda eğitim alacaklar.
  • Yaşıtlarıyla bir arada olacak, sosyalleşecek ve eğlenceli vakitler geçirecekler.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Yeteneklerini keşfederek belki de mesleklerine karar verecekler.
  • Yaparak yaşayarak öğrenmenin keyfine varacak, hayatı yakından gözlemleyecekler.

Özenle hazırladığımız bale kursu kampanyası gençlerimize çok iyi gelecek! Gençlerimizin hobi kazanmasını, yeteneklerini keşfedip ve geliştirip geleceğin başarılı bale dansçısı olmasını istiyorsanız bale kursu kampanyamızdan yararlanarak sosyalleşmesini ve hayata farklı pencerelerden bakmasını sağlayabilirsiniz. 

[widget-135]

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramına Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz! 

19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı eğitim fırsatımız; 3-4 yaş mini bale, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitim, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, zarafet eğitimi, beden dili eğitimi, yaratıcı drama, beden perküsyonu kursu, kulak eğitimi ve ritim atölyesi gibi çocukların ve gençlerin ilgisini çekecek eğitimlerden oluşuyor.

Değer verdiğiniz akrabalarınız ya da sevdiğiniz arkadaşlarınız için 19 Mayıs ve sonrasında faydalanabilecekleri, onları unutmadığınızı gösterecek Bale Akademi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı bale kursu fırsatından %50 indirimle yararlanabilirsiniz. Bale Akademi ailesi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz! 

Uygulamalı eğitimler, bale resitalleri ve eğlenceli dans gösterileriyle geçecek bir bale eğitimi gençlerimizi bekliyor. Gelin, onların geleceğine yön verin, hayallerini gerçekleştirin! 

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80