Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En Özel Doğum Günü Hediyesi

Klişe Hediyelerden Kurtulun! 

Doğum günü hediyesi alırken hep tekrara mı düşüyorsunuz? Aynı seçenekler içinden hediye seçmek sizi artık tatmin etmiyor mu? Gelin, bu sefer tahmin edilebilir ve sıradan hediyeler yerine farklı bir tercih yapın, sevdiklerinizi balenin büyülü dünyasıyla tanıştırın! 

Değer verdiğiniz insanları mutlu etmek ve aynı zamanda şaşırtmak için doğru adrestesiniz… Aileniz veya arkadaşlarınız için bale kursu kampanyalarımızdan yararlanın, onlara özel olduklarını hissettirin ve bale tutkusunu yansıtmalarına imkan tanıyın! 

Yaş gruplarına ve beklentilere özel bale ve farklı dans eğitimlerimiz ile sevdiklerinizin doğum günü için özel fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Hayallerini Gerçekleştirmelerini Sağlayın! 

Sıradan hediyelerle geçiştirilmiş doğum günlerini bir kenara bırakın! Sevdiklerinizi bu yıl, vereceğiniz bale kursu hediyesi ile şaşırtın! Baleye yeteneği olan ya da yalnızca merakı olan arkadaşlarınız ve ailenize unutamayacakları bir sürpriz yapın! 

Doğum günü hediyesi olarak bale kursları ile;

  • Sevdikleriniz baleye olan ilgisini ve yeteneklerini keşfedecek
  • Günlük hayatın getirdiği stresten uzaklaşıp eğlenceli bir atmosferde sanat ile iç içe olacaklar.
  • Ayrıcalıklı bir hobi edinecekler.
  • Sosyalleşecek ve samimi arkadaşlıklar edinecekler.
  • Hayata farklı açılardan bakmayı öğrenecekler.
  • Kendilerini balede geliştirerek özgüven kazanacaklar.
  • İletişim becerileri artacak.
  • Fiziksel ve zihinsel sağlıklarına katkıda bulunacaklar.

Maddi hediyelerdense manevi değeri olan ve sevdiklerinizin sanatsal yönünü geliştirecek bale kursu fırsatları sizleri bekliyor!

[widget-135]

Sevdiklerinizin Doğum Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Hayatınızdaki en değerli insanlara en özel hediyelerden birini vermek isterseniz Bale Akademi çeşitli dans kursları ve yaş gruplarına, beklentilere yönelik hazırlanmış bale kursu fırsatları ile her zaman yanınızda! Doğum günü fırsatımız; 3-4 yaş mini bale, 4-5 yaş bale hazırlık seviye kursu, 6-12 yaş seviyeli bale temel eğitim, 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi, zarafet eğitimi, beden dili eğitimi, yaratıcı drama, beden perküsyonu kursu, kulak eğitimi ve ritim atölyesi, çocuk dans, genç dans, modern dans, stretching, break dance, zumba kids, hip hop, jimnastik, halk dansları ve diğer tüm eğitimlerimizde geçerli.

Artık sevdiklerinizin doğum günü geldiğinde mağazaları gezip hediye seçmenize gerek yok! Bale Akademi, bale kursu kampanyaları ile onlara ayrıcalıklı bir hediye vereceksiniz! İsme özel kupon tasarımı ile fark yaratan Bale Akademi, göz alıcı ve beğenilen tebrik kartlarıyla şık bir doğum günü hediyesi hazırlıyor. Arkadaşlarınıza ve ailenize unutamayacakları bir hediye vermek için bale kursu kampanyamızı kaçırmayın, eğitiminizi hemen alın! 

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80