Bale Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Anneler Günü Hediyesi Bale Kursu Kampanyası

Annenizin Hayalleri Gerçek Olsun!

İçindeki bale tutkusunu yıllardır ertelemiş olan annenize en özel gününde çok mutlu olacağı bir hediye vermek istemez misiniz? Sıradan hediyelerin içinde kaybolup ne alacağım telaşına kapılmadan hem klişe hediyelerden kurtulun hem de anneler günü bale kursu kampanyalarımızdan yararlanarak annenizin sanatla iç içe olmasına imkan tanıyın!

İster annenizin ilk defa tanışacağı bir dans türü olsun ister yıllardır hayalini kurduğu bir eğitim olsun, annenize dansın en zarif halini hediye ederek kendi zarafetine en uygun hediye ile buluşmasını sağlayın! 

Bale Akademi ailesi olarak eşinizin de bir anne olduğunu biliyoruz! Anneler günü bale kursu kampanyamızdan eşinize unutulmaz bir hediye sunmak için de faydalanabilirsiniz.  

Anneler Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Annenize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız bale kursu programlarımıza bir göz atın. Ona ayrıcalıklı bir hobi kazandırın, bu kıymetli günü güzelleştirin. Anneler günü hediyesi olarak yetişkinlere özel hazırladığımız modern dans kursu, stretching kursu, jimnastik kursu, barre kursu, street jazz kursu gibi dans eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca; beden dili, zarafet ve yaratıcı drama kurslarımızla da kişisel gelişimlerine katkıda bulunmalarını sağlayabilirsiniz.

Anneler günü fırsatı için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-135]

Değer Verin, Değerli Hissettirin!

Anneler günü hediyeleri deyince aklınızda canlanan tüm klişeleri unutun! Bu sene böyle bir derdiniz olmayacak! Bale Akademi Anneler Günü Kampanyası ile bale ve farklı dans eğitimlerimizi %60 indirimle alacak ve annenize sürpriz yapacaksınız.

Bale Akademi ailesi olarak sizlere bir de çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz. İsme özel kuponlarınızı Anneler Gününde hediye olarak annenize ya da eşinize sunabileceksiniz.

Anneler Günü kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz kurumumuza gelebilir veya eğitim danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz…

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 80